Захист персональних даних (вебінар)

Запрошуємо Вас до участі у безкоштовному вебінарі "Захист персональних даних. Що потрібно знати кожному?", що відбудеться 10 квітня о 14:30. Для того, щоб взяти участь у ньому, потрібно зареєструватися за посиланням.

Вебінар проводитиме Гурницький Євген, юрист, координатор приймальні з надання безоплатної правової допомоги ГО «Територія успіху» у м. Кропивницький. Займається тренерською роботою з 2014 року.

Проводить:

- тренінги з доступу до публічної інформації;
- дослідження та готує аналітичні матеріали з питань захисту персональних даних в Україні. В 2014 році співавтор аналітичного звіту "Захист персональних даних у виборчому процесі" за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні.

Під час вебінару будемо намагатись зрозуміти кому доступні персональні дані та отримати відповіді на інші цікаві питання стосовно теми вебінару.
_________________
Захід відбудеться у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу. Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи», у Кіровоградській області ГО «Територія Успіху»

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.