Мегаідеї від мікропідприємців мають шанс на втілення

15 березня – свято не менше, ніж тиждень тому. Захист бізнес-проектів наших учасників проекту "Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні", що впроваджується Міжнародною організацією з міграції за підтримки британського народу, – це феєрія. 

IT, кулінарія, мовні курси, авторське шиття і вишивка, заняття в арт-студії, місцеве кафе, кейтеринг, обслуговування авто і продажі – це далеко не вичерпний перелік галузей, в яких ведуть свою діяльність наші конкурсанти. 

Так, саме конкурсанти, оскільки за омріяний ґрант треба позмагатися, передусім із собою. Власні сумніви, нерішучість і, можливо, навіть страхи ці люди точно подолали, бо прийшовши на захист, вони вийшли на фінішну пряму (довгу, і все ж фінішну). Сподіваємося, побачити усіх їх на п'єдесталі бенефіціарів. __________________
Захід пройшов у рамках проекту "Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні", що впроваджується Міжнародною організацією з міграції за підтримки британського народу.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.