Тренінг для написання успішних проектів (ЧАСТИНА 2)

Раді повідомити, що цьогорічні майстер-класи з написання дійсно дієвих і успішних проектів для представників НУО та громадських активістів Кіровоградщини офіційно завершено. Тепер учасники готують свої проекти для великого відбору в рамках другого всеукраїнського конкурсу “Підтримка місцевих ОГС та громадянських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні», інформація про який з’явиться на нашому сайті вже зовсім скоро (слідкуйте за оновленнями).

2 вересня – День Знань для громадських активістів Кіровоградщини. У тренінговій залі “Прес-клубу реформ” зібралася чергова група учасників тренінгу з написання успішних проектів. Представники 12 громадських організацій Кропивницького та області, активісти різних ініціатив з відмінними напрямками діяльності і спільним бажанням ефективно втілювати свої ідеї. Інга Дуднік, Андрій Коваленко та Людмила Шестакова стали для них надійними провідниками у світ. Про те, як пройшов тренінг, дивіться у відеоролику. 

Більше фото – за посиланням в альбомі офіційної сторінки у facebook.

Тренінг проведено в рамках проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив” за підтримки Єврокомісії та загальноукраїнського адміністрування ГО “Центр “Жіночі перспективи” (м. Львів).

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.