Успіх приходить до тих, хто йде йому назустріч (Частина 2)

20 січня учасники першої групи напрямку "Самозайнятість" на тренінг прийшли підготовленими. Напередодні вони отримали завдання – грамотно викласти свою бізнес-ідею, визначитися із обладнанням, яке їм потрібне для її реалізації та обрахувати майбутній прибуток, який принесе використання такого обладнання у певній галузі. 


Готувалися пригадуючи настанови Віктора Фурсова, представника МОМ, спеціаліста проекту, який напередодні зустрічався з учасниками: "Вам треба довести, що ви можете користуватися тим обладнанням, яке замовляєте. Воно має бути "бойовою одиницею", приносити вам прибуток, а не припадати пилом на полиці після одержання. Зважте також, що обладнання має бути профільним, підібране за необхідністю".

На підготовку учасники мали одну ніч. Проте це стосувалося лише кошторису, адже від моменту подання заявки до участі у тренінгу вони мали час обдумати свої перспективи участі у проекті і плани на випадок успішного захисту. І зранку індивідуально кожен мав представити свій проект групі та тренеру, які одразу ж, уважно вислухавши, давали фідбек, обговорювали проекти та ідеї одне одного. Таке спілкування передусім згуртувало однодумців. Тож, незалежно від результатів захисту, кожен уже має налагоджену мережу локальних партнерів.


Приємним сюрпризом, як для учасників, так і для організаторів тренінгу, став прихід щедрувальниць – вокального ансамблю з музичного училища (на відео – частина їхнього виступу). Тож закінчення навчань пройшло феєрично, сподіваємось, таким буде і захист бізнес-планів. 

____________________________

Тренінг пройшов у рамках проекту "Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні", що впроваджується Міжнародною організацією з міграції за підтримки британського народу.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.