Успіх приходить до тих, хто йде йому назустріч (Частина 1)

19-20 січня пройшов тренінг для першої групи учасників проекту "Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні" у категорії "Самозайнятість". Про перший день тренінгу читайте у цьому запису.


Надійний і гостинний партнер ГО "Територія успіху" – Обласний центр зайнятості –надав комфортні умови учасникам тренінгу для навчання та плідної роботи. Богдан Стоян, заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості, привітав гостей і пообіцяв підтримку спільного вирішення питання зайнятості всіх мешканців області. А також нагадав про можливість отримати одноразову допомогу по безробіттю для організації зайнятості та офіційно стати підприємцем.  


Наступним учасників привітав Віктор Фурсов, спеціаліст проекту від Міжнародної організації з міграції (МОМ). Він розповів про масштаби і очікування від проекту, а також про організацію, яку представляє.


"МОМ розпочинає проект у 24 областях за підтримки уряду Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії. Це другий проект, який МОМ робить із цим донором. Він масштабніший і націлений більше на стабілізацію. Перший проект тривав із серпня 2015 по квітень 2016 років на території 8 областей України. За його результатами, 878 осіб стали бенефіціарами. Заявки на участь у новому проекті вже подали більш ніж 400 тис. осіб, з них ми плануємо відібрати 2500 учасників.

Трохи про саму організацію: Міжнародна організація з міграції – всесвітня, створена у 1956 році для регулювання процесів міграції, що почалися після Другої світової війни. І зараз у всьому світі, коли відбуваються значні переміщення населення чи в межах однієї країни, чи в межах континенту, через конфлікти або стихійні лиха, МОМ скрізь присутня і надає допомогу. Допомогу складають найперше найнеобхідніші речі, як засоби гігієни, медикаменти та все, що треба надати негайно, аби люди почувалися безпечно і більш-менш захищено, а потім іде надання обладнання та ін..

Зараз більше 160 країн є дійсними членами МОМ. Восени 2016 року МОМ офіційно приєдналася до ООН Агенція ООН зміграції. В Україні МОМ працює з 1996 р., головні офіси знаходяться в Києві, Краматорську, Сєвєродонецьку, Одесі, Краматорську,. В них працює більше 400 осіб на різних контрактах – це одна із найбільших команд в Україні. Більш ніж 450 тис осіб в Україні отримали допомогу від МОМ по різних програмах. Департамент з надзвичайних ситуацій та стабілізації існує з кінця 2016 року, коли в Україні почалися масштабні міграційні процеси, пов'язані з окупацією Криму... 

Ви прийшли у цей проект, щоб поліпшити ваше становище. Що для цього треба – отримати обладнання. А щоб отримати обладнання – захистити бізнес-план, а щоб захистити бізнес-план  – активно працювати на тренінгу протягом двох днів!"


Бізнес-тренером для наших учасників стала Юлія Шкурупій, досвідчений підприємець, спеціаліст із експертної оцінки. Налаштовуючи учасників на плідну роботу, вона повідомила їм: "Ваше завдання – не відсидіти тут два дні, а знайти за допомогою мене всі відповіді на ваші питання, так щоб ви зрозуміли, як щонайкраще написати свій бізнес-план"

Далі години були проведені у знайомстві, дискусіях, невимушених бесідах за кавою, колективних воркшопах над бізнес-планом для спільного підприємства і створення уявлення про майбутні власні описи проекти.

Чим закінчилося навчання і почалася кропітка робота для цієї групи, читайте згодом!


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.