Тренінг для активістів Бобринецької ОТГ

28-29 березня пройшов обіцяний тренінг  для представників Бобринецької  міської об’єднаної територіальної громади «Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування та громади задля розвитку території», організатором якого виступила ГО "Територія успіху". Два дні активні громадяни Бобринеччини спілкувалися із досвідченими колегами Кропивницького та області: політиками, представниками місцевих громадських організацій та міжнародних неурядових програм. 

Сергій Запорожан, начальник управління внутрішньої політики м. Кропивницького, розповів про співпрацю Кропивницької міськради з громадськістю, особливості формування громадської ради та громадського бюджету міста, а також шляхи вирішення поточних проблем обласного центру, які актуальні і для Бобринця.


Грантери ГО "Територія успіху" за проектом "Українська регіональна платформа громадських ініціатив" – Леонід Жовтило, ГО  «Фонд розвитку ініціативи  громади» (м. Мала Виска) та Олена  Мірхайдарова, ГО «Взаємодія» (смт. Компаніївка) – також поділилися своїм досвідом створення та мотивації участі місцевих мешканців у громадському житті, а також розповіли, як громадська організація може об'єднати людей.

Вікторія Талашкевич,  як координатор програми «Активні громадяни» презентувала співпрацю з BRITISHCOUNCIL Ukraine, а також розказала, як вже реалізовані і підтримані програмою проекти змінили різні куточки України і в тому числі наше місто. 

Допомогла визначити актуальні проблеми Бобринецької ОТГ для подальшої роботи з ними Зоя Лебідь, громадська активістка та голова правління ГО "Територія успіху" під час сесії фасилітації. Одразу ж учасники спробували сформувати стратегії їхнього вирішення.


А також  учасники завітали на презентацію проекту "НАТО Радіо Марафон", яку провів Євгеній Фомін, керівник "Фундації прав людини", а також відвідали виступи керівництва Центру інформації і документації НАТО в Україні – заступника директора Центру Вікторії Цієменіте і керівника проектів Центру Світлани Ротаєнко.


На цьому співпраця активістів не завершується, і програма DOBRE у Бобринецькій ОТГ тыльки набирає обертів. 

Тренінг проведено в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.