Тренінг для групи "Самозайнятість"-2

24-25 січня бізнес-тренінгову зміну прийняла друга група учасників проекту "Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні". (Про тих, хто передав їм зміну, читайте за посиланням)

Традиційно гостинно групу прийняла зала Обласного центру зайнятості. Богдан Стоян, заступник директора установи, привітав учасників і побажав їм продуктивного навчання.

Незмінною залишилася і бізнес-тренер Юлія Шкурупій, яка ці два дні проводила нетрями оподаткувань, фінансових розрахунків та інших тонкощів створення власної справи і надихала на самореалізацію бізнес-початківців. 

Робота у групах (попри різноманітність учасників за географією – значна частина впо, віком, досвідом і родами занять – від манікюрниць до робітників СТО, від фотографів до ІТ-розробників), формування бачень і обґрунтування необхідності вживання тих чи інших заходів у створенні власної справи – така магія панувала на бізнес-кухні першого дня. 

25 січня кожен спробував себе на передзахисті власної бізнес-ідеї.


_____________
Захід пройшов у рамках проекту "Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні", що впроваджується Міжнародною організацією з міграції за підтримки британського народу.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.