Що таке ППЛ і як ці три літери допоможуть громадським активістам (ТРЕНІНГ)

20-22 лютого у Кропивницькому пройшов триденний тренінг для представників у представниць активної громади із впровадження у їхню діяльність підходів, що базуються на правах людини.


Підхід, заснований на правах людини (ППЛ), – це рамковий підхід до розвитку, в основі якого лежать міжнародні стандарти у сфері прав людини, а також діяльність, спрямована на просування і захист прав людини в усіх сферах. 

Завдяки досвідченим правозахисникам та навченим спікерам, очільниці ГО "Територія успіху" Інзі Дуднік та юристу громадської приймальні Євгену Гурницькому, учасниці та учасники зустрічі виявили, що ППЛ:

  • орієнтований і на процес діяльності, і на її кінцевий результат
  • основну увагу приділяє забезпеченню можливості реалізувати права
  • визнає індивідуальні та групові права як вимоги, що визначають законні і моральні обов'язки відповідальних сторін (в першу чергу держави)
  • розглядає людей і групи в контексті посилення їх здатності вимагати реалізації своїх прав

і успішно попрактикували його у своїх експромт-проектах, які представили третього дня зустрічі. А наприкінці насичених навчань також мали змогу поспілкуватися із практиком ППЛ, представником омбудсмена в області Віктором Жученею, з рук якого отримали сертифікати.

Дякуємо ПРООН за падтримку ППЛ-руху в Україні, а також усім учасникам за їхню готовність навчатися, сприймати і одразу практикувати в життя, та за щирі відгуки у соцмережах (деякі з них ми публікуємо тут):

Більше фото – в альбомі на офіційній фейсбук-сторінці ГО "Територія успіху".

До наступних тренінгів, візій і практик!

Будьте успішними!

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.