Основи фандрейзингу для ОТГ (анонс тренінгу)


Активні мешканці об'єднаних територіальних громад міст Малої Виски та Бобринця мають нагоду пройти тренінг з основ фандрейзингу. Тренер – Руслан Краплич, громадський діяч, експерт з розвитку громад, фондів та програм міжнародної технічної допомоги.

Тренінги пройдуть 14 серпня – у м. Мала Виска та 15 серпня – у м. Бобринець Кіровоградської області. Час і місце проведення будуть повідомлені пізніше на сторінці події у facebook: 

Для участі у тренінгу потрібно: 1) бути представником територіальної громади м. Мала виска чи Бобринець (відповідно); 2) зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/TXBXLDsAiX0JvFxk2

Що буде на тренінгу

Де взяти гроші? З чого почати роботу фандрейзингового напрямку? Як готуватися до фандрейзингу щодня по 15 хвилин? Як швидко й дешево зібрати 10 000 грн? Як серед 30 найпоширеніших інструментів фандрейзингу обрати "свій"? Як організувати фінансову життєздатність громади? За час курсу учасники не лише одержать відповідь на ці питання, а й освоять щонайменше 30 інструментів залучення ресурсів, зможуть скласти фандрейзинговий план щоб забезпечити фінансову життєздатність своєї громади (проекту).

Заняття проводяться в інтерактивній формі за методикою Фундації імені князів-благодійників Острозьких. Кожен з учасників буде забезпечений комплектом роздаткових матеріалів

Після тренінгу учасники матимуть можливість проконсультуватися із експертом з організаційного розвитку та фандрейзингу.

Захід організовано в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

2 comments (Add your own)

1. wrote:
When I initially left a comment I seem to have clicked on the -Notify me when new comments are added- checkbox
and from now on each time a comment is added I recieve
4 emails with the exact same comment. Perhaps there is an easy method
you are able to remove me from that service? Cheers!

August 16, 2017 @ 8:28 AM

2. wrote:
Highly energetic blog, I liked that a lot. Will there be
a part 2?

May 3, 2018 @ 8:54 AM

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.