"Світ громад" у Кропивницькому

18 серпня пройшов чи не найнезвичайніший тренінг в рамках реалізації проекту "Не робіть для нас без нас". Він був присвячений гейміфікації у процесах розвитку об'єднаних територіальних громад, а головним інструментом для цього став набір популярної нині настільної гри "Світ громад".

До цього тренінгу ми проводили ігри для кожної громади-учасниці проекту окремо, та цього разу ми зібрали в одному залі три команди із трьох ОТГ – Маловисківської, Бобринецької та Новоукраїнської, – які готові були опанувати інструмент гри і в подальшому стати її фасилітатором і вести гру, як робила це Зоя Лебідь для нас.

Ігри проходили паралельно, учасники з різних громад потрапили до різних груп і тому справлятися із завданнями було цікавіше. До того ж це сприяло обміну досвідом між тими, хто вже грав у "Світ громад", а значить – можливість вибрати правильну тактику.

Читайте відгуки і приєднуйтеся до гри у ваших громадах!

Захід проведено в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

1 comment (Add your own)

1. wrote:
I know this web site gives quality depending posts and other material, is there any other web site which presents these information in quality?

04/05/2018 @ 10:25 PM

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.