У Кропивницькому презентують серію соціальних роликів (анонс)

Презентація пройде у  п’ятницю, 8 грудня, о 12:00 у залі “Прес-клубу реформ”. Ці соціальні ролики є своєрідним підсумком роботи під час кампанії “16 днів активізму проти ґендерно обумовленого насильства”, що проходить у Кропивницькому з 25 листопада по 10 грудня. 


Також в рамках презентації буде оголошено переможців конкурсу дитячого малюнка “Мистецтво проти насилля”, який проводився серед кропивницьких школярів. Переможців буде нагороджено цінними заохочувальними призами.

Спікерки: організаторки кампанії “16 днів активізму проти ґендерно обумовленого насильства” у Кропивницькому, представниці ГО “Територія успіху”, Інга Дуднік та Анастасія Бабаєва.

Місце проведення: “Прес-клубу реформ” (вул. Соборна, 1-А, 3-й поверх, ТЦ “Копілка”, вхід з боку готелю “Турист”).

Довідка. Кампанія “16 днів активізму проти ґендерно обумовленого насильства” (SayNO - UNiTE to End Violence Against Women) проходить під егідою ООН у всьому світі з 25 листопада по 10 грудня. У Кропивницькому в рамках кампанії проходять тренінги для школярів, конкурс малюнка, зйомки соціального ролика та інформаційно-просвітницька робота. Із заходами можна ознайомитися на спеціальній фейсбук-сторінці.

Контактна особа: Юлія Ярова, менеджер зі зв’язків з громадськістю ГО “Територія успіху” (099 27 07 609)

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.