Видання


Звіт за результатами інформаційно-просвітницького проекту "Не продай своє місто за гречку" (2015)Захист персональних даних у виборчому процесі

Цей звіт підготовлено за результатами дослідження проблеми захисту персональних даних у виборчому процесі: організація передачі списків виборців до виборчих комісії, процес їх зберігання у приміщеннях дільничних комісіях, та процес ознайомлення із списками виборців. Крім того, є детальний аналіз українського виборчого законодавства щодо захисту персональних даних.


Аналітичний звіт. Персональні дані доступні. Кому?

Цей звіт підготовлено за результатами дослідження проблеми захисту персональних даних мешканців України в 4 областях України: Кіровоградській, Сумській, Харківській та Тернопільській. У ході дослідження було оцінено можливість ознайомлення суб’єктів персональних даних з інформацією, яка збирається про них.

Аналітичний-звіт.-Персональні-дані-доступні.-Кому.pdf


Транспортна реформа в місті Кіровоград. Результати. Наслідки

 

Аналітичний звіт за результатами дослідження наслідків впровадженої транспортної реформи в місті Кіровограді. Звіт підготовлено за результатами дослідження проведеної в місті Кіровограді транспортної реформи. Моніторинг проводився з вересня 2013 до березня 2014 року.

Аналітичний_звіт._транспортна реформа.pdf 

Захист  персональних  даних.  Регіональний  аспект

Звіт підготовлено за результатами дослідження проблеми захисту персональних даних мешканців України. Оцінена практика захисту персональних даних в системі надання соціальних та адміністративних послуг. Моніторинг проводився з лютого 2013 року до травеня 2013 року. У звіті представлено методологію, інструментарій проведеного дослідження. Брошура буде корисною керівникам виконавчих органів влади, депутатам, державним службовцям, представникам органів місцевого самоврядування, громадським діячам, журналістам та науковцям.

 Захист_персональних_даних._Регіональний_аспект.pdf

«Персональні дані потребують захисту?  
Персональні дані потребують захисту!»  
(тренінг для волонтерів) 

 Методичні рекомендації розроблені для волонтерів, які братимуть участь у реалізації проекту «Чи готова Україна захистити персональні данні своїх мешканців?”. Вони містять загальні рекомендації та тексти, які можуть бути використані для роботи з респондентами, тексти нормативно-правових актів, що регулюють питання захисту персональних даних, опис методів соціологічного дослідження, що будуть використані під час проведення дослідження, текст анкети.

Методичні-рекомендації персон дані потребують захисту_для волонтерів.pdf

Зелена книга паспортної системи

Публікація підготовлена за результатами дослідження проблеми паспортизації мешканців України, в ній містяться основні висновки дослідження, рекомендації. Підготовка даного видання проводилось з листопада 2011 року до березня 2012 року. Буде корисним керівникам виконавчих органів влади, депутатам, державним службовцям, представникам органів місцевого самоврядування, громадським діячам, журналістам та науковцям.


Зелена-книга.pdf


Чи можуть мешканці  України реалізувати право на вільне пересування?

Це соціологічне дослідження вийшло за рамки одного регіону і стало логічним продовженням проекту «Які права має особа без паспорту?». Основною частиною дослідження стало опитування жителів 12 обласних центрів України, проведене в січні-лютому 2012 року. В опитуванні взяли участь 1216 жителів України на підставі багатоступінчастої квотної вибірки. Соціологічним опитуванням були охоплені представники основних соціально- демографічних груп. Похибка вибірки склала 4%. Опитування проводилося в умовно поділених географічних зонах України (Центр, Північ, Південь, Схід, Захід).

Чи можуть мешканці України реалізувати право на вільне пересування.pdf

Біла книга паспортної системи

Публікація підготовлена за результатами дослідження проблеми паспортизації мешканців України. Підготовка даного видання проводилось з листопада 2011 року до березня 2012 року. Буде корисним керівникам виконавчих органів влади, депутатам, державним службовцям, представникам органів місцевого самоврядування, громадським діячам, журналістам та науковцям.

Біла-книга1.pdf

Які права має особа без паспорта ? 

 Звіт підготовлено за результатами дослідження проблеми паспортизації осіб, які знаходяться в місця позбавлення волі та вийшли з місць з них. Моніторинг проводився з листопада 2010 року до червня 2011 року. У звіті представлено методологію, інструментарій проведеного дослідження. Він був корисним керівникам виконавчих органів влади, депутатам, державним службовцям, представникам органів місцевого самоврядування, громадським діячам, журналістам та науковцям. 


Які_права_має_особа_без_паспорта.pdf


Хто? Де? Коли? Як? 

Хто може допомогти? Що можуть зробити? Де вони знаходяться? Коли працюють? та Коли звертатись?

 


 
Хто_Де_Коли_Як.pdf

Доступ до екологічної інформації в Кіровоградській і Дніпропетровській областях

Звіт підготовлено за результатами дослідження рівня доступу до екологічної інформації в 2 областях України: Кіровоградської та Дніпропетровської. Оскільки однією з галузей промисловості у цих областях є видобуток та збагачення урану. Моніторинг проводився у період з жовтня 2009 до березня 2010 року.

У звіті представлено методологію, інструментарій проведеного дослідження.

Він буде корисним керівникам виконавчих органів влади, депутатам, державним службовцям, представникам органів місцевого самоврядування, громадським діячам, журналістам та науковцям

Доступу_до__екологічної_інформації.pdf

Довідник кіровоградця. Послуги, які можна отримати від органів влади 

У брошурі систематизовані дані стосовно послуг, що надаються громадянам структурними відділами місцевих органів влади. Міститься законодавче обґрунтування надання послуг, перелік документів якій потрібно подати, та місце находження органу, що надає ці послуги.

Довідник_кіровоградця.pdf

Кожен має право знати 

Методичні матеріали для тих, хто хоче скористатися своїм природним правом отримати інформацію про діяльність органів влади.


Кожен-має-право-знати.pdf

Ефективні міські програми – міф чи реальність? 

Видання представляє собою зібрані дані, щодо реалізації регіональних (місцевих) бюджетних програм. Дослідження проводилися на прикладі Програми соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі, та соціальної підтримки громадян, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі, на 2008 рік спробували провести оцінку ефективності га результативності використання бюджетних коштів.

 Ефективні-міські-програми.pdf