Ефективні комунікації – візитівка організації (тренінг для грантерів)

"Дуже важливо вміти говорити. Я не люблю виступати, але свого часу зрозуміла, що ораторські навички можуть значно посприяти успішності моєї кар'єри, та і соціальним взаєминам загалом", – розпочала свій виступ Ґейл Вальєрес, волонтерка Корпусу Миру США. 

Ґейл радо прийняла запрошення поспілкуватися і поділитися досвідом із учасниками тренінгу із професійного спілкування. проведеного 15 березня в рамках всеукраїнського проекту "Українська регіональна платформа громадських ініціатив". Тренерка Наталя Філіппова радо знову долучитися до заходу і допомогти представникам і представницям одинадцяти громадських організацій з Центральної України стати ще кращими спікерами.

На свій перший виступ Ґейл взяла із собою багато нотаток: вони допомогли їй позбутися страху перед публікою і все ж виступити. Та після того вона не припиняла вдосконалювати свої ораторські навички, постійно відвідувала курси, доки не стала впевненіше почуватися перед великою публікою.


Важливо вміти презентувати себе і свою організацію, адже не тільки те, що ми говоримо, презентуючи результати роботи організації, а і як, впливає на її імідж. До цього висновку дійшли усі учасники тренінгу, а тому сумлінно переконували одне одному за допомогою аргументів, розумілися без слів і вивчали секрети вдалих промов майстра цієї справи Стіва Джобса.

Захід проведено в рамках проекту "Українська регіональна платформа громадських ініціатив" за фінансової підтримки Європейської комісії та загальноукраїнського адміністрування ГО "Центр "Жіночі перспективи" (м. Львів).

2 comments (Add your own)

1. wrote:
My family always say that I am killing my time here at web, however I
know I am getting know-how daily by reading thes good content.

11/05/2019 @ 12:56 PM

2. wrote:
Howdy, There's no doubt that your site might be having internet browser compatibility issues.
When I take a look at your website in Safari, it looks fine however, if opening in IE,
it has some overlapping issues. I just wanted to give you a quick heads up!
Aside from that, excellent website!

14/05/2019 @ 3:19 PM

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.