У Малій Висці пройшов перший Молодіжний MeetUp ОТГ

28 жовтня у гостинному холі Маловисківської ЗОШ №3 відбувся перший в історії ОТГ Кіровоградщини Молодіжний MeetUp "Змінюємо себе. Змінюємо громаду. Змінюємо Україну", організований ГО "Територія успіху" спільно із міськрадою Маловисківської ОТГ в рамках проекту  "Не робіть для нас без нас" за підтримки програми DOBRE.


Знаковим була підготовка і проведення зустрічі (саме так буквально можна зрозуміти значення формату meetup) у контексті назви проекту: молодь – головний діяч у учасник усього, що там відбувалося. Від організації заходу до активної участі і волонтерства у буфеті. Це надзвичайно мотивує і заряджає!

Дорослі, між іншим також були присутні і залучені до заходів meetup'у. Зокрема, вони зустрілися з нащадками під час дискусійної панелі, яку модерувала Зоя Лебідь. Також по-дорослому представники і представниці своїх ОТГ познайомили учасників meetup'у із проектами, які були реалізовані в їхніх громадах (за ініціативи та силами їхніх же громад) в рамках проекту ГО "Територія успіху" "Не робіть для нас без нас" та за підтримки програми DOBRE.

Словом (усе важко описати одним словом), це було шалене дійство: свято емоцій, креативу, драйву і жаги до знань, а також обміну досвідом розділили між собою: активна молодь трьох ОТГ Кіровоградщини – Бобринецької, Маловисківської та Новоукраїнської, тренер-модератор "Молодіжного банку ініціатив" Анна Носак (Київ), тренер-модератор "Мульт-майданчика позитивних змін" Антон Вусик (Дніпро), тренери-модератори  локації "Організація освітніх кемпів", засновники мережі освітніх кемпів "Чистий простір" Ірина та Сергій Ткаченки (Кропивницький), а також тренер-модератор, менеджер каналу "Кіровоград", ведуча Олена Кваша (Кропивницький), яка розповіла про Медіа-комунікацію в молодіжному середовищі. 

Цими подіями у пам'ятну суботу жило все місто: квестові завдання на тему децентралізації (ще й із призами!), підготовлені Quest Agency; а стіни шкільного холу буквально здригалися від бурхливої дискусії під час сесії фасилітації Ксенії Гоцко (Львів) про реальні кроки молоді у запровадженні змін на краще у своїх ОТГ вже зараз.

Ми дякуємо всім, хто долучився до цього свята. І віримо, що це тільки перша із безлічі наступних зустрічей і тільки початок великих змін!

Більше фото – у нашому альбомі за посиланням.

Молодіжний MeetUp проведено в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.