"Перший крок до успіху": деталі участі

Щойно завершилася презентація Програма "Перший крок до успіху" у Кропивницькому і ми квапимося розказати вам про неї так, як це зробила одна з координаторок Юлія Котельнікова (контакти нижче ↓).

Відбір до участі у програмі «Перший крок до успіху» у Південному регіоні уже розпочато.

Посилання на анкету для участі в конкурсі ( https://goo.gl/gj8w1M). Дедлайн – 28 травня (!) 2017 року.

Регіон: Одеська область, Миколаївська область, Кіровоградська область, Херсонська область, Запорізька область та АРК.

Мета програми полягає у підтримці молодих жінок та дівчат, які готові допомагати розвитку своїх громад та України в цілому, а також направлена формування молодіжного жіночого руху та сильних молодіжних жіночих спільнот в різних регіонах країни.

Програма «Перший крок до успіху» у Південному регіоні реалізується в рамках конкурсу грантів Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

До участі у цьогорічному конкурсі програми в цьому році запрошуються молоді жінки та дівчата віком 17-22 роки, котрі:
• відчувають у собі лідерський потенціал та шукають можливості для втілення власних ідей;
• занепокоєні проблемами своєї громади та мають бачення покращення ситуації;
• шукають початкову підтримку у розвитку власних проектів та соціальних ініціативі.

Організатори чекають заявок від небайдужих молодих жінок і дівчат віком 17-22 роки з Південного регіону України. Учасниця нашої програми вірить у те, що сучасна молода жінка спроможна досягти успіху, стати лідеркою та ініціювати зміни у своїй громаді, реалізуючи свій лідерський потенціал.

Подавайте заявки, перемагайте у конкурсному відборі та приєднуйтеся до спільноти молодих жінок-лідерок, які разом із програмою «Перший крок до успіху» вже втілили свої ідеї та продовжують досягати успіху у різних сферах життя.
__________________________
Як це відбуватиметься

Реалізація програми у Південному регіоні відбуватиметься в 4 етапи:

1 етап: 
Оголошення про відкриту он-лайн реєстрацію до участі у програмі «Перший крок до успіху». Також учасниці мають можливість заявити про себе та отримати додатковий бонус при відборі, у разі розміщення коротенького відео (до 1 хв., довільний формат зйомки) на ФБ/ВК сторінках «Першого кроку до успіху» у Південному регіоні з хештегами: #firststeptosuccessSouth, #мійпершийкрок.

Проведення круглих столів на тему молодіжного жіночого лідерства та презентація програми «Перший крок до успіху» в 5 областях Південного регіону (Одеська область, Миколаївська область, Кіровоградська область, Херсонська область, Запорізька область) за участі активних представниць навчальних закладів, лідерок студентського самоврядування, Молодіжних Рад, представниць жіночих НГО, Асоціацій, клубів, а також за участі представників державних профільних установ.

Реєстрація: 10 квітня – 24 травня 2017 р.

2 етап: 
Прийом заявок та відбір учасниць до фінальної 3-денної зустрічі у м. Одеса.
Повідомлення про результати відбору до 28 травня.

3 етап:
Переможниці цьогорічного конкурсу будуть запрошені на 3-денну зустріч у м. Одеса (початок червня) та матимуть можливість:
• представити свої ідеї;
• взяти участь у базовому тренінговому навчанні на тему: «Що є проект? Так як правильно викласти свою ідею на папір»;
• взяти участь у Діловій грі, яка допоможе учасницям в форматі практичних завдань закріпити отримані знання щодо проектного менеджменту, а також пройти всі етапи підготовки і реалізації проекту;
• взяти участь в цікавих тренінгах з питань формування лідерських якостей та питань гендеру та гендерної рівності;
• познайомитись з успішними жінками та дівчатами Одеського регіону, котрі демонструють власне лідерство у різних напрямках соціального, професійного, особистого життя.
В рамках Програми організаторами забезпечується проїзд, проживання та харчування для дівчат-переможниць Конкурсу «Першого кроку до успіху» у Південному регіоні.

4 етап:
Проведення Літньої онлайн школи «Як реалізувати свій власний проект і заявити про себе» для дівчат-учасниць відбору Конкурсу «Першого кроку до успіху» у Південному регіоні (дівчата які подавали заявки, але не пройшли відбір).

Якщо Вам цікаво більше дізнатися про заходи програми, її учасниць, запрошуємо Вас відвідати сторінки інтернет-журналу «Перший крок до успіху» та приєднатися до нашої спільної сторінки у мережі Фейсбук:

Офіційна сторінка Фейсбук-сторінка ПКУ у Південному регіоні (Програма "Перший крок до успіху")
Сторінка у Фейсбук програми ПКУ ( https://goo.gl/Zg0LAZ) Офіційний сайт Конкурсу "Перший крок до успіху" ( http://firststep.uwf.org.ua/)

Посилання на анкету для участі в конкурсі ( https://goo.gl/gj8w1M).

Контакти: 
Координаторка Програми ПКУ в Південному регіоні – Котельнікова Юлія, cddy.synergy@gmail.com, тел. +38 096 084 3640

Більше фото: на нашій сторінці у facebook

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.