Навчальний тур для НУО 2.0: Свобода інформації

А як пройшов ваш травень?
Впевнені, якби хоч наполовину так, як у відчайдухів активістів, з яких багато хто вперше відкрив для себе активний Кропивницький, – він став би для вас незабутнім.

10-13 травня у Кропивницький в рамках навчального туру завітали представники громадського сектору з областей-учасниць проекту "Українська регіональна платформа громадських ініціатив". Другий за програмою і, впевнені, не останній для ГО "Територія успіху" навчальний тур був присвячений "Свободі інформації". Це були інформаційно потужні і близькі за тематикою кожному учаснику дні. 


Ми запросили експертів у роботі з інформацією, місцевих гуру у роботі з відкритими даними і публічною інформацією, а також познайомили учасників туру із активними представниками локальних громад, які мають досвід реалізації громадських ініціатив. Інга Дуднік (правозахисниця, виконавчий директор ГО "Територія успіху") та Євген Гурницький (юрист, координатор безкоштовної громадської приймальні) провели активістів через нетрі теорії і практики використання інструментів моніторингу та участі в процесі прийняття рішень органів місцевого самоврядування (ОМС), моніторингу відритих даних та роботі зі сайтами ОМС, процесами створення та застосування Статутів громад. 

Їм допомагали громадські активісти Компаніївки та Малої Виски під час внутрішніх міні-турів з обмінами успішними практиками; Володимир Смірнов, депутат міської ради, виступив із (парадоксальною) темою щодо ролі громадськості у процедурі відкликання депутата і поділився власним досвідом (уточнимо: в якості представника громадськості); Павло Лісниченко, медійник і громадський діяч, відкрив секрети взаємодії Системи «ПРОЗОРРО» та ОМС; Юлія Шкурупій, очільниця БО "БФ "Берегиня миру" і багатодітна мама, розповіла про успішний рпогрес у боротьбі батьківсьої ради зі шкільними внесками.

А поза обов'язковою програмою – екскурсія до офісу ГО "Територія успіху", прогулянки містом із професійним туристичним супроводом, відвідини першого професійного українського театру, емоції та обмін враженнями!

Дякуємо учасникам за позитивні емоції та відгуки:

Такі обміни досвідом залишаються у пам'яті надовго!
Приєднуйтеся! Слідкуйте за новинами на нашій facebook-сторінці і реєструйтеся на заходи.

_____________

Навчальний тур відбувся в рамках реалізації проекту "Українська регіональна платформа громадських ініціатив", що адмініструється ГО "Центр "Жіночі перспективи", за фінансової підтримки Європейської Комісії.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.