Запрошуємо на навчальний тур для громадських активістів

Громадська організація «Територія успіху» запрошує на 4-денний навчальний тур для громадських активістів "Моніторинг діяльності органів влади та органів місцевого самоврядування. Доступність, прозорість, підзвітність", що відбудеться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив».

У програмі туру:
- правові основи громадського контролю;
- для чого потрібен громадський контроль;
- які існують інструменти для збору інформації;
- як підготувати звіт за результатами громадського моніторингу;
а також майстер-класи на ці та інші теми від провідних експертів та мережеві візити до громад регіону та обмін досвідом у полі громадського контролю.

Тур пройде у м. Кропивницькому та області з 10 по 12 травня 2017 року. Детальніше про заходи буде повідомлено згодом у програмі, яку надішлемо зареєстрованим учасникам.

Від кожного регіону організацій-партнерів проекту запрошується по два представника (від організацій-субгрантерів, яким зазначена інформація буде корисною).

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників тренінгу,
витрати на проїзд до місця проведення й у зворотному напрямку (за наявності проїзних документів) за рахунок реалізації проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив».

Заповнити форму реєстрації можна за посиланням.

Дедлайн подачі заявки — 12:00 4 травня 2017 р.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Людмили Шестакової, координатора проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» у Кіровоградській та Черкаській областях за тел. 050-917-72-97 або (0562) 32-26-59 та за ел. адресою konkurs.teritoriy@gmail.com.

До зустрічі у Кропивницькому!

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.