Макроможливості для мікропідприємництва

Реалізація спільного проекту з МОМ продовжує тримати нас у тонусі! От і 6-7 березня настала черга групи учасників категорії "Мікропідприємництво" взяти участь у підготовчому бізнес-тренінгу.

На відміну від попередніх груп із категорії "Самозайнятість", ці учасники передсвяткового тренінгу вже є дійсними досвідченими підприємцями, які втрималися на плаву, попри нестабільність економічної ситуації в країні. І ми раді, що реалізуємо проект, який допоможе малому бізнесу розвиватися. 

Цього разу ми також розмістилися у гостинному Центрі зайнятості, от тільки не обласному, а міському. Підтримувала учасників і орієнтувала у локальному бізнес-ринку досвідчений підприємець, тренер Юлія Шкурупій.Професіоналізм проявився відразу: перше колективне завдання (де група мала "створити" власне підприємство із наявних ресурсів) зробило із групи підприємців – повноцінний бізнес-хаб, і по закінченню тренінгу обмінялися контактами. 

Впевнені, вони точно знають, як успішно захистити бізнес-плани.

____________
Захід пройшов у рамках проекту "Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні", що впроваджується Міжнародною організацією з міграції за підтримки британського народу.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.