Тренінг із мережування закінчився підписанням Меморандуму

Складно утриматися від теми мережування ГО як виду ефективної співпраці, коли на щомісячні тренінги приїжджають десятки представників різних ідей, хоча і спрямованих на спільну глобальну мету. 

"Ми всі різні, але працюємо на спільну мету – розбудову громадянського суспільства", – розпочала тренінг Інга Дуднік, виконавчий директор "Території успіху", громадської організації, яка має значний практичний досвід у мережування. Зараз ГО "Територія успіху" входить у мережу громадських приймалень УГСПЛ, мережу партнерства "Проти катувань" та у Партнерство громадських організацій Кропивницького "Рада експертів". 


Найкраще новому навчатися на практиці. Тому почали зі створення гіпотетичного партнерства, намагаючись пройти практично всі етапи. Почали із визначення переваг мережі громадських організацій. Основними назвали:

  • посилення потенціалу: залучення експертів з ін. організацій, можливість перейняти досвід одне одного у рамках спільних заходів, форумів тощо; 
  • посилення впливу кожної організації з партнерства.


Що є спільного у всіх громадських організацій, крім активності і зацікавленні у позитивних зрушень? Відповіді на це питання дали змогу визначитися із назвою та символікою мережі громадських організацій.

На прикладі підготовленого Меморандуму представники громадських організацій змогли напрацювати свій. Одразу ж було прийняте рішення про його затрвердження усіма учасниками та учасницями. Текст Меморандуму доступний за посиланням: Меморандум-про-партнерство.pdf
No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.