М-тестування – ще один крок до прозорості та ефективності

22 червня коаліція МСБ Кропивницького організувала круглий стіл "Сприяння розвитку малого та середнього бізнесу через ефективну регуляторну політику" для зацікавлених підприємців і представників місцевої влади, рішення якої впливають на локальний бізнес.

Мета проведення – обговорення результатів М-тесту рішень «Положення про порядок користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності під розміщення відкритих літніх майданчиків для здійснення підприємницької діяльності» рішення КМР від 29.09.2015р. №4685 «Положення про порядок встановлення режиму роботи підприємств торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг на території міста Кіровограда» рішення КМР № 2522 від 07.11.2013 року.

У Кропивницькому одна додаткова година роботи магазину може обійтись підприємцю у кругленьку суму у кілька тисяч гривень. Ці та інші деталі місцевого законодавства, які стосуються підприємництва, а також результати м-тесту для Кропивницького, обговорили під час зустрічі. У фіналі обговорили пункти резолюції, яку вирішили направити у міськраду.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.