DOCUDAYS UA ВЖЕ В КІРОВОГРАДІ

Сьогодні, 19 листопада в Кіровограді розпочався Мандрівний фестиваль документального кіно про права людей Docudays UA. Презентація фестивалю відбулась о 14.00 в обласній науковій бібліотеці ім.. Д. І. Чижевського у відділі мистецтв.  Організатори мандрівного фестивалю в Кіровограді: виконавчий директор ГО «Флора» Людмила Шестакова та виконавчий директор ГО «Територія успіху» Інга Дуднік, розповіли про саму ідею фестивалю, його мету та завдання.


Відкриття фестивалю продовжилось переглядом фільму режисера Романа Бондарчука — «Євромайдан. Чорновий монтаж». Документальний фільм знятий групою режисерів ініціативи «Вавилон 13» в якому змонтовано різні події, що відбувались на майдані за три місяці 2013-2014 року. Після перегляду відбулось обговорення фільму та проблем, що були порушені у фільмі. Виступали та ділились враженнями: Олександр Ратушняк, Вінницька Наталя, Сергій Михальонок та інші.


Фестиваль триватиме з 20 листопада по 10 грудня. Покази фільмів відбуватимуться щодня о 15.00 в бібліотеці Чижевського. Крім того, фільми покажуть у навчальних закладах міста: школах, училищах, університетах, а також в місцях несвободи. Графік показів та опис фільмів фестивалю Docudays UA можна проглянути за посиланням http://childflora.com.ua/?p=645 , http://childflora.com.ua/?p=647 , http://watchdog-kr.com.ua/?p=584 .

Запрошуємо всіх до перегляду фільмів! Вхід вільний!

2 comments (Add your own)

1. wrote:
What's up it's me, I am also visiting this website daily,
this website is truly good and the users are
actually sharing good thoughts.

04/05/2019 @ 5:44 PM

2. wrote:
Hi there, yes this paragraph is in fact fastidious and I have learned lot of things
from it regarding blogging. thanks.

17/05/2019 @ 7:08 AM

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.