Програму DOBRE презентували у Малій Висці

18 травня представники ГО "Територія успіху", в рамках реалізації програми DOBRE, провели робочу зустріч із активними представниками Маловисківської ОТГ. Мета візиту – надати необхідну інформацію про ГО «Територія успіху» та мету програми «DOBRE» для успішної реалізації проекту... так, тепер і у Малій Висці.

На зустрічі були присутні голова міської ради, Юрій Гульдас, та Перший заступник Голови – Олександр Бакалінський, а також місцеві координатори, що сприятимуть реалізації проекту у Маловисківській ОТГ. 

Інга Дуднік, виконавчий директор ГО "Територія успіху", та Наталя Жученя, асистент проекту, розповіли про діяльність організації, саму програму DOBRE і коротко описали план дій з розвитку громадянського суспільства в Маловисківській ОТГ. 

Поділилися також і досвідом роботи з громадою Бобринця. де програма почала діяти раніше. "Ми працюємо з Бобринецькою ОТГ з лютого місяця. За цей час ми провели робочу зустріч із керівництвом, тренінг дводенний тренінг для громади у м. Кропивницькому і тренінг у Бобринці", – зазначила Інга Дуднік. 

За словами Юрія Гульдаса, у Малій Висці треба виходити безпосередньо до громади, щоб привернути увагу до активностей та ініціатив: "У нас є Центр розвитку місцевих ГО, але майже ніхто не знає про це. Телебачення і преса висвітлює одні і ті ж самі організації і обходить увагою інших. До людей треба йти і розказувати", – наголосив Голова.

Тож у підсумку зустрічі маловищани підтримали ідею проведення тренінгу в місті Кропивницькому, 29-30 травня. Такий тренінг дасть можливість активізувати громаду Маловисківської ОТГ, зокрема, ознайомивши учасників із уже наявними і реальними для активізації ресурсами: формами громадської активності (ГО, ОСН, ОСББ, асоціації), інструментами громадської участі (електронні петиції, громадська ініціатива, загальні збори громадян, громадські слухання, Статут громади, місцеві програми рад) та участю громадськості в процесах управління громадою (бюджети участі, конкурси, програми, гранти).


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.