Представники ОТГ зберуться на бізнес-чаювання у Кропивницькому

20 грудня об 11:00 пройде “DOBRE чаювання”. Представники Бобринецької, Маловисківської та Новоукраїнської громад зустрінуться зі своїми колегами та журналістами. В рамках зустрічі – обмін досвідом участі об’єднаних територіальнх громад у програмі DOBRE і найкращими практиками розвитку громади в рамках проекту, особливості процесу децентралізації на Кіровоградщині, спілкування із пресою.

Результати ОТГ представлятимуть:

  • Сніжко Валерій Вадимович, голова Бобринецької ОТГ,

  • Гульдас Юрій Леонідович, голова Маловисківської ОТГ,

  • Корінний Олександр Олександрович, голова Новоукраїнської ОТГ.Попередня реєстрація на захід – за посиланням: https://goo.gl/forms/T34UCKmtwVDf7XZm1 

Місце зустрічі: ресторан “Sorrento” (вул. Архітектора Паученка, 46).

Довідка. Проект ГО “Територія успіху” “Не робіть для нас без нас” направлений на активізацію громади, на підвищення спроможності громадських активістів брати участь у процесі прийняття рішень, створення механізмів участі. Реалізовується у Бобринецькій, Маловисківській та Новоукраїнській ОТГ.


Захід організований в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.