Навчатися, щоб навчитися: група "Профорієнтаційне навчання" пройшла бізнес-тренінг

24-25 квітня пройшов фінальний тренінг для завершальної групи учасників проекту "Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні". 

Цього разу у фокусі – група тих, хто не полишає навчання, кому мало однієї освіти і життєвого досвіду у кількох вже опанованих галузях, тих, хто хоче позмагатися (із собою і своїми сумнівами) за ґрантові кошти на оплату навчання.

Якнайвлучнішою виявилась цього разу традиційна локація для бізнес-тренінгу – Обласний Центр зайнятості, в якому привітав учасників заступник директора установи Богдан Стоян, якраз має досвід і пропозиції альтернативних ідей для професійного навчання безробітного населення.


Юлія Шкурупій, досвідчений тренер і підприємець, проводила учасників нетрями сучасного ринку праці, допомагала визначитися із оформленням "післякурсової" діяльності у маленьке і успішне власне підприємство.


Цікаво, що найпопулярнішим напрямком для навчання більшості учасниць проекту стали водійські курси і послуги салонного бізнесу (манікюрні курси, курси макіяжу і под.). Привернули до себе увагу і проекти, присвячені вузьким направленням – наприклад, в гінекології та арт-психотерапії.  


Бажаємо продуктивного тижня підготовки до захисту!
____________________
Захід пройшов у рамках проекту "Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні", що впроваджується Міжнародною організацією з міграції за підтримки британського народу.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.