Активізація Маловисківської ОТГ: успішний старт

Тренінг "Активізація та мобілізація громадян для вирішення проблем громади", ініційований ГО "Територія успіху" в рамках програми DOBRE, пройшов 29-30 травня.

Близько 20 учасників делегації із Малої Виски приїхали до Кропивницького, щоб конструктивно провести ці два дні і за наставництва експертів визначити і вирішити проблеми своєї громади. Це – група активістів-добровольців, серед яких вихователі, методисти дитсадка, студенти, учні школи, домогосподарки, бібліотекарі, інспектор міської ради, заступник директора школи.


Допомагати їм удосконалювати свої організаторські, проактивні, раціонально-творчі навички у процесі розбудови життя громади допомагали громадські активісти Кропивницького: Інга Дуднік, правозахисниця, виконавчий директор ГО "Територія успіху"; Зоя Лебідь,  журналіст, координатор центру ОПОРА та Євген Гурницький, юрист, координатор безкоштовонї юридичної вітальні УГСПЛ.

Представники Маловисківської ОТГ підвищили свою компетенцію в питаннях впливу громади на діяльність ОМС, гра "Світ громад" дала можливість усвідомити труднощі на шляху до громадянського суспільства і побачити шляхи їх уникнення. Крім того, учасники тренінгу дізналися про можливості для реалізації своїх ідей, навчилися тім-білдінгу у процесі прийняття рішень, пошуку однодумців та реалізації корисних громаді ідей.


Більше фото – на нашій офіційній Facebook-сторінці

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.