НГО Територія успіху

Відбувся тренінг з основ професійного спілкування для представників НГО

DSC09541

Сьогодні, 18 травня, представники організацій-грантерів ГО “Територія успіху” та місцевих НУО зібралися для спілкування про… спілкування. Тренер  — педагог, вчитель української мови за покликанням,  викладач кіровоградської школи № 17 Наталя Філіппова. Програма насичена цікавими ігровими діалогами, у ході яких учасники самі виявляли риси і навички успішного оратора. Найцікавіші та найважливіші деталі — у нашому стрімі.

Ознаки ефективного сп...

Докладніше

Коли ми говоримо про успіх: відкрите звітування громадських активістів Кіровоградщини (оновлюватиметься)

13014884_976669495743203_1563780180_n

Коли ми говоримо про успіх, на думку часто першими спадають Стів Джобс, імена розкручених зірок кіно чи лауреатів MTV, Джоан Роулінг з її “Гарі Поттером” чи Тарас Шевченко (настільки популярний, що про нього соромно не згадати). Насправді ж тих, хто зараз творить нашу історію, залишаючись, можливо, не надто публічним, всесвітньо відомим, мега-заможнім чи просто небайдужим і живим — набагато більше. Вони теж живуть мріями змінити життя України, Кіровограда, села чи селища області на краще і реалізують їх...

Докладніше

Ділитися ідеями — звичка успішних людей (АНОНС)

da57303f7b8a082264b72a7fd46e1e34
20 квітня з 11:00 до 14:00 у великому залі Обласної бібліотеки для юнацтва (вул. Дворцова, 6/15) пройде відкрите звітування громадських організацій Кіровоградщини. Представники понад десяти ініціативних груп розкажуть присутнім про свої ідеї, роботу на їх втіленням та шляхи досягнення успіху в їх реалізації. Ініціатором зустрічі є правозахисна громадська організація «Територія успіху».
«Рік тому ми започаткували для себе традицію відкритого звітування...
Докладніше

Доступ до публічної інформації в один клік (вебінар)

111213132

1 квітня координатор громадської приймальні, практикуючий юрист Євген Гурницький, провів вебінар “Доступ до публічної інформації. Практичні поради”. У ході вебінару обговорювали історичне підґрунтя необхідності громадськості мати доступ до публічної інформації, чи завжди запитувана інформація є доступна, як одержати конкретну відповідь на свій запит та що робити у разі відмови.

Усі, хто не потрапив на онлайн-спілкування, мають можливість у зручний час переглянути вебінар ...

Докладніше

Рада експертів: про незаконні рішення міської ради, «особливості» регламенту та перші електронні петиції у Кіровограді

12939099_995681473802237_610178038_n

7 квітня у Кіровограді відбулася прес-конференція громадського партнерства «Рада експертів». Під час заходу її учасники – громадські активісти Тетяна Коваленко, Дмитро Сінченко та Інга Дуднік проінформували про дії щодо оскарження незаконних рішень Кіровоградської міської ради та проаналізували новий регламент Кіровоградської міської ради...

Докладніше

Запрошуємо активістів Кіровоградщини до обміну успішним досвідом

light bulbs sketched on chalkboard Many small ideas make a big one

20 квітня правозахисна громадська організація «Територія успіху» запрошує неурядові організації та активістів Кіровоградщини для відкритого звітування про результати своєї річної діяльності.

Представники громадських рухів, організацій, активістів, чиї реалізовані чи запроваджені ідеї змінюють світ на локальному рівні, поділяться своїм досвідом у форматі короткої презентації тривалістю «7 хвилин+1 хвилина на оплески».

Для участі обов’яз...

Докладніше

Тендер на надання послуг із обслуговування оргтехніки

tender

Громадська організація «Територія успіху» оголошує тендер на надання послуг із обслуговування оргтехніки.  Передбачається довготермінова співпраця протягом 2016–2017 років.

Технічне завдання:

  • ремонт та заправка картриджів,
  • ремонт комп’ютерів
  • ремонт принтерів.

Пакет тендерних пропозиції має містити:

  1. Комерційну пропозицію щодо вартості послуг (прайс).
  2. Витяг із ЄДРПОУ з зазначеними КВЕДами.
  3. Контактну інформацію постачальника.
  4. За баж...
Докладніше

Тендер на надання послуг із організації заходів

tender

Громадська організація «Територія успіху» оголошує тендер на надання послуг з організації заходів  (конференцій, круглих столів, тренінгів, стажувань) у м. Кіровограді та виїзних.  Передбачається довготермінова співпраця протягом 2016–2017 років. На кожен захід передбачається укладання окремої угоди з деталізованим кошторисом.

Технічне завдання:

  • забезпечення логістики заходу: забезпечення відповідного для заходу приміщення, необхідної техніки, організація харчування учасників,  поселення в готелі,  орг...
Докладніше

До уваги поліграфістів! Тендер на друковану продукцію

tender

Громадська організація «Територія успіху» оголошує тендер на виготовлення друкованої продукції. Передбачається довготермінова співпраця протягом 2016–2017 років.  На кожне замовлення буде окремо складатись угода та кошторис.

Приклади продукції, яку потрібно буде виготовити.

Листівки – «євро» формат (21х20см) з одним згином. Папір – 300 г/м з матовою чи глянцевою ламінацією.

Буклети – лифлет  формату А4 (210 x 297 мм), крейдований папір щільністю від 115 до 150 г/м2...

Докладніше

Про ініціативи, розвиток, співпрацю: завершилося стажування представників субгрантерів у ГО “Територія успіху” (ФОТО-ЗВІТ)

Стажування представників організацій-субгрантерів добігає кінця. Ці насичені три дні точно були продуктивними в організаційному та ідейному плані для нас і, сподіваємося, так само для наших гостей (про це вони повідомлять у фідбек-анкетах).

Отож, 30 березня, група стажувальників із Рівненської, Луганської, Дніпропетровської та Чернігівської областей розпочала ранок в офісі ГО “Територія успіху” із кави, знайомства з командою та основними напрямками діяльності організації, роботою громадської приймальні, загальною робочою атмосферою і нашим волонтером із Корпусу Миру ...

Докладніше