Нам 9 років: святкуємо, звітуємо

Нам 9 років!
І традиційно у свій день народження ГО "Територія успіху" відкрито звітує про свою діяльність. Минулий рік приніс свої плоди. Деякими з них ми особливо пишаємося, оскільки вони дали можливість розвиватися іншим соціальним ініціативам:

- 1464 особи отримали відповіді на свої запити і безкоштовну юридичну підтримку, звернувшись у громадську приймальню УГСПЛ за допомогою;

- 11 проектів соціальної дії від громадських організацій Кіровоградської та Черкаської областей було відібрано та підтримано на загальну суму близько 1 млн грн у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що фінансується Європейською Комісією та адмініструється ГО «Центр «Жіночі перспективи» (м. Львів);

- понад 60 осіб серед ВПО та місцевого населення стали бенефіціарами масштабного спільного проекту з IOM Ukraine – «Інформаційна та стабілізаційна підтримка засобами до існування ВПО та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні». Їх було підтримано на загальну суму близько 1,2 млн. грн.. Проект направлений на допомогу у започаткуванні та розвитку власної справи розпочався у кінці грудня 2016 року і триває досі, проте вже кілька бенефіціарів мають свої успішні історії, частково представлені на прес-конференції (фото ↓).

Детальніший звіт незабаром з’явиться на цьому сайті, до речі, нещодавно оновленому, завдяки участі у проекті #Tech2Empower міжнародної організації @WAKE, та на офіційній сторінці ГО "Територія успіху" у фейсбук.

Дякуємо всім, хто був і залишається з нами!


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.