7 РОКІВ НА «ТЕРИТОРІЇ УСПІХУ». ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДЗНАЧИЛА СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ПУБЛІЧНИМ ЗВІТОМ

Кіровоградська правозахисна громадська організація «Територія успіху», днями святкує своє семиріччя. З цієї нагоди, сьогодні, 19 травня, відбулась презентація відкритого публічного звіту про роботу ГО в 2014 році.


Захід відбувся в приміщені нового просторого офісу «Території успіху».

Серед присутніх були друзі, колеги і партнери громадської організації, а також журналісти, які протягом року висвітлювали численні акції і заходи , що проводились командою ГО.

На початку слово взяла виконавчий директор організації – Інга Дуднік. Після короткої вступної промови, вона презентувала загальний звіт про діяльність «Території успіху», про реалізовані в 2014 році проекти і проведені заходи.


2014 рік для ГО «Територія успіху», як і для всієї країни, розпочався подіями Революції Гідності, в якій організація взяла активну участь.

Окремим блоком можна також виокремити аналітичні і просвітницькі заходи на тему захисту персональних даних. Серед них акція «Персональні дані потребують захисту?» участь у роботі круглого столу в офісі уповноваженого ВРУ з прав людини «Персональні дані доступні.Кому?»

«Територія успіху» разом із партнерами з БО «Нове покоління» вступила у боротьбу за вирішення великої і важко підйомної проблеми Кіровограда, яку більшість намагається оминати або не помічати зовсім. Це створення соціального закладу для безпритульних. Всім запам’яталась яскрава акція з годуванням безхатченків перед парадним входом міської ради. Але окрім було організовано прес-конференцію з цього питання і збір підписів.

В минулому році відкрилась громадська приймальня, яка надає безкоштовні юридичні консультації. За рік було надано більше 800 консультацій, в окремих випадках юристи ГО супроводжували справу клієнта в суді, також надавались виїздні консультації у місцях позбавлення волі.


Громадська організація долучилась і до загальноукраїнського волонтерського руху, який став відповіддю громадянського суспільства на виклики війни і окупації частини української території. Допомогу надавали як учасникам АТО і їх сім’ям так і переселенцям .

Мандрівний кінофестиваль «DOCUDAYS» став знаковою подією культурного та суспільного життя міста. Його в Кіровоград запросили також активісти «Території успіху». Чи не вперше спеціальні покази фільмів фестивалю були проведені в установах виконання покарань області.

Та певно найпомітнішою і найяскравішою подією минулого року, яка власне відбулась наприкінці 2014 року, стала церемонія вручення народної анти премії для чиновників «Шина року».


Разом з тим було ініційовано і проведено ряд інших як окремих заходів так і цілих кампаній.

В свій День народження ГО «Територія успіху» розповіла також про плани на майбутнє, а також ті проекти, що знаходяться в процесі реалізації.

Не обійшлось без теплих слів і привітань з боку гостей заходу. Спілкування продовжилось в неформальній атмосфері.


1 comment (Add your own)

1. LarrySer wrote:
http://mysite.ru/ - http://mysite.ru/

25/09/2018 @ 11:20 AM

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.