До уваги субгрантерів партнерських НУО!

Шановні партнери!

Громадська організація «Територія успіху» запрошує на тренінг для громадських активістів «Свобода інформації. Обов’язок держави організувати забезпечення доступу до інформації», що відбудеться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив».

Учасники тренінгу матимуть можливість поспілкуватися із досвідченими фахівцями у галузі моніторингу публічності і прозорості діяльності органів місцевого самоврядування; поділитися власним досвідом та проблемами із доступом до інформації; набути навичок проведення успішної процедури запиту, аналізу та оприлюднення результатів досліджень.

Серед тренерів:

- Олександр Павліченко, голова правління Української гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ), експерт з питань доступу до інформації Харківської правозахисної групи (ХПГ);

- Інга Дуднік, виконавчий директор ГО «Територія успіху», експерт з питань доступу до публічної інформації;

- Зоя Лебідь, екперт Громадянської мережі ОПОРА.

Тренінг відбудеться з 20 по 23 березня 2017 року у м. Кропивницькому. Детальніше про заходи буде повідомлено  згодом у програмі, яку надішлемо зареєстрованим учасникам.

Від кожної організації-партнера проекту запрошується по три представника (-ці) (від організацій-субгрантерів, яким зазначена інформація буде корисною).

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників тренінгу,
витрати на проїзд до місця проведення й у зворотному напрямку (за наявності проїзних документів) за рахунок реалізації проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив».

Заповнити форму реєстрації можна за посиланням.

Дедлайн подачі заявки — 12:00 13 березня 2017 р.
За додатковою інформацією просимо звертатися до Людмили Шестакової , координатора проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» у Кіровоградській та Черкаській областях за тел 050-917-72-97;

або до Анастасії Бабаєвої – асистента координатора проекту за ел. адресою  konkurs.teritoriy@gmail.com чи за тел. (0562) 32-26-59.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.