ТРЕНІНГ З PR І КОМУНІКАЦІЙ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ВІДБУВСЯ У КРОПИВНИЦЬКОМУ

Сьогодні, 9 жовтня, у Кропивницькому відбувся тренінг для піарників громадських огранізацій. В ньому взяли участь більше двох десятків представників місцевого громадснського суспільства. Організатором заходу виступила ГО "Територія успіху", на запрошення якої в Кропивницький приїхала відома тренерка та експерт з брендингу і піару в сфері громадської діяльності, Марина Говорухіна.

    Головний запит аудиторії на початку заходу - як вибудовувати кумунікацію громадської організації, щоб про  її справи та ініціативи  дізнавалось якомога більше людей. 


   Але замість  універсальних  рішень і простих алгоритмів тренерка запропонувала значно більше. Знання і практичні вправи з брендингу, визначення портрету цільової аудиторії, типологізації потреб людей та ін.

Тренінг з PR, перший з шести запланованих навчальних заходів для громадських організацій міста і області, які найближчим часом будуть реалізовані ГО "Текриторія успіху" членом Всеукраїнської Мережі Хабів громадянського суспільства.

 

Марина Говорухіна – неймовірно креативна і досвідчена pr-консультант у громадському секторі. Автор ідеї та сценарист Проекту "PR-Театр". Організатор та тренер Школи ефективних комунікацій для громадських організацій. авторка «Забороненої книги», директорка з комунікації Центру інформації про права людини. Працювала координатором майстер-класів міжнародного кінофестивалю "Молодість", прес-секретарем міжнародного фестивалю Docudays.ua. PR-менеджером Української Гельсінської спілки з прав людини.

Навчалася в Школі маркетингу "Be First" (спеціалізація "PR-менеджер") та інноваційному освітньому проекті "Growth in PR" (спеціалізація "PR-менеджер"). Опанувала курс із нових медіа від "Інтерньюз Україна", навчалася у Міжнародній школі лідерства (Німеччина). 

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.