Перша зустріч з Бобринецькою ОТГ

10 березня відбулася зустріч-консультація з Бобринецькою об'єднаною територіальною громадою на тему: «Вивчення проблем розвитку громадських організацій Бобринецької ОТГ». 

Представники нашої організації, керівники програми DOBRE у Кіровоградській області Інга Дуднік та Наталя Жученя, зустрілися з громадськими активістами ОТГ для вивчення проблем розвитку громадських організацій ОТГ. Обговорили проблеми, які можуть, а головне хочуть вирішити громадські активісти в регіоні. 


У ході розмови домовилися про проведення тренінгу для представників громадських організацій, які мають бажання творити зміни на краще, але поки не мають достатньо досвіду. 

Наприкінці зустрічі всі присутні скористалися нагодою поспілкуватися із представником уповноваженого з прав людини, Віктором Жученею.

Зустріч проведено в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.