ПРЕДСТАВНИКИ ГО “ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ” ВІДВІДАЛИ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО DOCUDAYS

У Києві, 20 березня, почався фестиваль документального кіно “Docudays”. Представники ГО “Територія успіху” отримали можливість першими переглянути роботи цьогорічних переможців конкурсу.


Ольга Дуднік та Анастасія Бабаєва взяли участь у події та переглянули найкращі режисерські роботи у номінаціях Docu/право, Docu/життя, Docu/коротко.  Фестиваль розпочався показом фільму “ДНР, або Химерна історія країни-саморобки” Ентоні Баттса (Великобританія), який розповідає про життя пересічних громадян Донецької народної республіки та результати російської пропаганди.


Також для усіх охочих були презентовані кінороботи з Німеччини, США, Канади, Франції, Нідерландів, Чилі, Польщі та багатьох інших куточків світу.


Фестиваль триватиме до 29 березня (понеділок), тому можете приєднуватись та пізнавати життя через стрічку кіноплівки документального кіно (усі роботи, члени журі та ще багато чого корисного знаходьте на офіційному сайті). Деякі з фільмів-переможців були відібрані для безкоштовного показу кіровоградцям. Про місце та час їхнього показу буде анонсовано на офіційній сторінці ГО”Територія успіху” та сторінках у соціальних мережах.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.