ЧУДЕСА ОПЕРАТИВНОСТІ ВІД АПАРАТУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОДА


Невдовзі будуть оголошені результати конкурсу міні грантів для новостворених громадських та благодійних організацій, ініціативних груп, що проводила ГО «Територія успіху» в Кіровограді з 15 червня до 15 липня цього року.

Конкурс був орієнтований впершу чергу на учасників з невеликих міст і містечок нашої області.  З метою максимального розповсюдження інформації про конкурс, організатори звертались до всіх відомих ЗМІ в області і районах, а також попросили допомоги у влади. Лист з проханням сприяти  в розповсюджені інформації про конкурс в районах області, на ім’я Голови ОДА С. Кузьменка, був переданий з рук в руки 16 червня, на другий день після оголошення про початок конкурсу. І от сьогодні, 5 серпня, на адресу ГО «Територія успіху» прийшла відповідь від управління комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації про те, що 30 липня вони підготували лист на райадміністрації та міськвиконкоми.
Нагадаємо, що прийом заявок на конкурс завершився 15 липня. На щастя, в ньому взяли участь учасники з деяких районів нашої області. Всього на конкурс надійшло близько 50 заявок від учасників з міст Кіровоград та Черкаси і відповідних областей.

Однак , дуже прикро, що навіть в таких простих питаннях,  ми все ще  не можемо покластись на державу, адже неповоротка бюрократична машина часом може демонструвати просто чудеса «оперативності» і «ефективності».

Досвід самоорганізації громади, здобутий протягом Революції Гідності і вже більше року війни, навчив українців не чекати реакції офіційної влади і діяти самостійно. Щиро сподіваємось, що всі ці кількісні зміни, які наразі накопичує громадянське суспільство, зрештою переростуть у якісні і неефективну заскорузлу модель управління нашою державою, таки вдасться замінити сучасним прозорим і оперативним менеджментом з державницьким баченням.

лист відповідь

лист-на-ОДА-119.docx

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.