ТРЕНІНГИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ПРОЙШЛИ В ОЛЕКСАНДРІЇ


Серія тренінгів із самозайнятості «Від ідеї до успіху» для внутрішньо переміщених осіб з Донецької, Луганської областей та АР Крим, організований у рамках співробітництва між Кіровоградським обласним центром зайнятості та громадською організацією «Територія успіху», продовжилася в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості.


У ході тренінгових занять учасники заходу працювали з досвідченим бізнес-тренером і практикуючим підприємцем, Ю. Шкурупій. Основою змістового наповнення навчання стали наступні аспекти: механізми залучення безробітних до організації власної справи; оптимальний вибір сфери діяльності, у якій у повній мірі можна реалізувати власні бізнес-ідеї; завдання, функції та особливості складання бізнес-плану, адаптація підприємства до умов ринкової економіки регіону, шляхи підвищення його рентабельності тощо.

Тренінг дає можливість внутрішньо переміщеним особам інтегруватися в систему трудових відносин на новому місці проживання, стати активними суб’єктами місцевого ринку праці, а головне – покращити фінансове становище родини.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.