ПЕРЕСЕЛЕНЦІ УЧАСНИКИ ПРОГРАМИ “ВІД ІДЕЇ ДО УСПІХУ” ЗАХИЩАЮТЬ СВОЇ БІЗНЕС-ПЛАНИСьогодні, 25 серпня в Кіровограді в офісі ГО “Територія успіху” відбувся захист бізнес планів учасників програми “Від ідеї до успіху”.

Дана програма  реалізується в рамках в проекту «Негайна допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в Україні»,  що впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки уряду Канади.


Сьогоднішня подія є кульмінацією всього проекту, за час якого  переселенці пройшли шлях від невпевненої ідеї до кристалізації власної справи і фінансових розрахунків витрат і прогнозованих заробітків.
Оцінку бізнес планам учасників дасть комісія у складі бізнес тренера – Юлії Шкурупій, виконавчого директора ГО “Територія успіху”  і головного спеціаліста проекту  Алі Чабука.


Серед бізнес ідей, які сьогодні презентували переселенці є як готові і вже навіть працюючі бізнес проекти, так і дещо слабкі недопрацьовані.
Комісія запевняє, що конкурсу і відповідно конкуренції між учасниками нема. Будуть підтримані всі ті, хто зможе переконати комісію в тому що його бізнес план буде працювати  інших обмежень нема.
Результати будуть відомі вже найближчим часом.


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.