В ОЛЕКСАНДРІЇ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ ЗАХИСТИЛИ ВЛАСНІ БІЗНЕС-ПРОЕКТИ (ФОТО)


27 серпня в місті Олександрія на базі міськрайонного центру зайнятості відбувся захист бізнес планів учасників програми «Від ідеї до успіху», яку в нашій області впроваджує ГО «Територія успіху». Дана програма націлена на допомогу переселенцям через долучення їх до самозайнятості, щоб дати їм можливість облаштуватись на новому місці і самостійно заробляти на життя. 

Нещодавно учасники програми відпрацювали разом з бізнес тренером Юлією Шкурупій дводенний тренінг, що забезпечив їх необхідними знаннями і допоміг зорієнтуватись наскільки готові вони стати підприємцями і якою вони бачать власну справу.Так, з 23 учасників тренінгу на захист бізнес планів з’явились 17 чоловік. Вони з усіх сил намагались вразити комісію. Тож захід мало не перетворився на талант шоу. На щастя, багатьом все ж таки вдалось поєднати у власному бізнес плані свої вміння і таланти з підприємництвом, тож такі ідеї мають всі шанси на успіх і підтримку з боку комісії.Найцікавішими ідеями, які були презентовані цього дня, можна назвати виробництво рахат лукуму, створення дизайнерських аксесуарів і спроба професійного картографа поєднати власні знання з бізнесом.
Оцінювала майбутніх підприємців  комісія у складі бізнес тренера – Юлії Шкурупій, виконавчого директора ГО “Територія успіху” Інги Дуднік   і головного спеціаліста проекту  Алі Чабука.


Нагадаємо, що програма «Від ідеї до успіху» є складовою проекту проекту «Негайна допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в Україні»,  що впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки уряду Канади.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.