Пропозиція для юристів

Координаційний центр з надання правової допомоги Міністерства юстиції України оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що розпочнуть діяльність з 1 вересня 2016 року в усіх регіонах України.

Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні – спробуйте свої сили!

Середній рівень місячної заробітної плати – від 3 500 грн.

У Кіровоградській області бюро будуть утворені у м. Бобринець, смт. Вільшанка, м. Гайворон, смт. Добровеличківка, м. Долинська, м. Знам’янка, смт. Компаніївка, м. Мала Виска, смт. Новгородка, смт. Новоархангельськ, м. Новоукраїнка, м. Новомиргород, смт. Олександрівка, смт. Онуфріївка, смт. Петрово, м. Світловодськ, м. Ульяновка, смт. Устинівка.

Дізнатися більше про вимоги до претендентів, строки проведення, умови участі в конкурсі та заповнити заявку на участь у ньому можна на веб-сайті: www.legalaid-jobs.in.ua

Заявки претендентів приймаються до 31 травня 2016 року.

Додаткова інформація за телефоном:  (0522) 32-07-97 .

 

Запрошуємо Вас до участі у конкурсі!

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.