ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ МІНІ-ГРАНТІВ ВІД ГО «ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ» ПІДПИШУТЬ КОНТРАКТИ ПІСЛЯ ТРЕНІНГУ (ФОТО)


Цього літа ГО «Територія успіху» проводила конкурс на отримання міні грантів для регіональних громадських організацій та ініціативних груп, що працюють на розбудову демократії в Україні. Конкурс проводився в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні. Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи» м. Львів.

Конкурс подарував унікальну можливість осередкам громадянського суспільства в невеликих містах Кіровоградської та Черкаської області отримати фінансову підтримку своєї роботи в сумі гранту від 45 до 90 тисяч гривень.


Загалом, рішенням комісії було підтримано 10 проектів.

Переможці сьогодні, 27 серпня приїхали в Кіровоград для того, щоб отримати всі необхідні знання і настанови для успішної реалізації своїх проектів. Куратори з ГО «Територія  успіху» підготували для своїх грантерів установчу тренінгову сесію, під час якої вони навчаться як управляти проектами, як здійснювати моніторинг та оцінку проектів як здійснювати фінансовий менеджмент проекту . За підсумками тренінгу після доопрацювання проектів будуть підписані угоди між грантерами і ГО «Територія успіху» про співпрацю і фінансування.


Всі проекти мають стартувати з першого вересня і привати не менше 3 місяців.
Сьогодні вже відомо, що такий же конкурс буде проводитись і наступного року.


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.