В КІРОВОГРАДІ ЗІБРАЛИ ФОРУМ З ОБГОВОРЕННЯ ДЖЕРЕЛ ФІНАНСУВАННЯ ПЕРЕДВИБОРЧИХ КАМПАНІЙ


Сьогодні, 9-го вересня, в приміщенні Кіровоградської федерації профспілок, відбувся публічний форум “Стеж за грошима”. Який, за задумом організаторів, покликаний привернути увагу до джерел фінансування передвиборчих кампаній політичних партій і кандидатів.

Ініціаторами форуму виступи місцеві представники всеукраїнського руху “Чесно”.
До участі запросили представників політичних партії, потенційних кандидатів на посаду мера міста, активістів, представників міської влади, ЗМІ.

Частина з запрошених проігнорували даний захід, зокрема через недовіру до кіровоградського осередку громадського руху «Чесно». Дехто, скористався зібранням як майданчиком для агітації. Але предметна розмова про нагальні проблеми і питання виборчого законодавства, політичної відповідальності і прозорості фінансування політичних партій все ж відбулася.

Активно обговорювалось питання можливого державного фінансування політичних партій і політичної корупції.

Проте жодної конкретики що до джерела фінансування виборчих кампаній місцевих політиків не пролунало. Натомість, присутнім запропонували підписати “Декларацію відповідальності” про чесне ведення виборчої кампанії.

Докладніше в розділі Кіровоградське «Чесно» зібрало політиків поговорити про… гроші(ФОТО) — Інформаційний портал Кіровоградщини – Гречка – Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.