В МАЛІЙ ВИСЦІ ПРЕЗЕНТУЮТЬ ПРОЕКТ «МОЯ ГРОМАДА – НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ»

15 вересня 2015 року в Центрі місцевої активності Маловисківська районна бібліотека ім. Лесі Українки відбудеться презентація проекту «Моя громада – наш спільний дім».

Організатори презентації:

  • Маловисківська районна громадська організація «Фонд розвитку ініціативи громади» голова ГО Валерій Онипсенко.
  • Маловисківський районний ресурсний центр розвитку громад. Координатор ресурсного центру Леонід Жовтило.

Мета заходу – довести до відома громади Маловисківського району та зокрема Маловисківської об»єднаної територіальної громади інформацію про початок реалізації проекту «Моя громада – наш спільний дім».

Мета проекту: допомогти громадам сіл Паліївка, Лозуватка, Новогригорівка та Олександрівка у створенні Центрів місцевої активності громади на базі сільських будинків культури та бібліотек, отриманні знань, формуванні умінь і навичок з питань планування розвитку села, посилення активності громади та реалізації напрацьованих проектних завдань.

Завдання проекту:

–         дослідження проблемних питань  територіальної громади та визначення шляхів їх вирішення опираючись на історичне минуле, реалії сьогодення та бачення майбутнього громади. Ознайомлення з  досвідом вирішення подібних проблем громадами України та Польщі;

–         ознайомлення жителів сільських територіальних громад з сучасними технологіями участі жителів села у плануванні розвитку громади та організації проектної діяльності;

–         підвищення організаційної спроможності громадської організації та створення «Історій успіху громади».

 

Проект реалізується у рамках Проекту  «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що  адмініструється ГО «Територія успіху» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

У заході приймуть участь представники органів місцевого самоврядування Маловисківської міської, Паліївської, Лозуватської, Олександрівської та Новогригорівської сільських рад. Завідуючі сільськими будинками культури та бібліотек, директори шкіл та представники ГО вказаних територій. Представники районної газети «Маловисківські вісті».

«Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу”.

Початок презентації 0 10.00.

Адреса: вул. Жовтнева, 80.

Контакти оргкомітету: 0990223730

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.