СТАРТУВАЛИ ПРОЕКТИ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ МІНІ-ГРАНТІВ


Громадські організації Олександрійщини давно і плідно працюють на ниві розбудови громадянського суспільства, задовольняють потребу кожного члена громади бути у соціумі, що особливо важливо у нинішній надскладний час. 

Дві громадські організації: Олександрійський гендерний інформаційний центр, громадська організація «Творчість. Ініціатива. Енергія» отримали вагому перемогу в конкурсі малих грантів «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні». Цей конкурс оголосила  громадська організація «Територія успіху» при підтримці Європейської комісії в Україні, в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні у Кіровоградській  та Черкаській областях . Загальноукраїнське адміністрування цього проекту здійснює ГО «Центр  «Жіночі перспективи». Мета конкурсу – підтримати ініціативи місцевих громадських об’єднань та новостворених ініціативних груп, зокрема тих, що знаходяться у сільських та віддалених місцевостях, з метою забезпечення їхньої активної участі у демократичних змінах в Україні.

Конкурс надав унікальну можливість громадським організаціям та ініціативним групам сіл, селищ, невеликих міст Кіровоградської та Черкаської областей отримати фінансову підтримку своєї діяльності в сумі гранту від 45 до 90 тис. грн. Перемога у цьому конкурсі стала результатом  кількамісячної напруженої цілеспрямованої роботи однодумців: членів вищеназваних організацій, волонтерів, небайдужих громадян сіл Березівки, Войнівки, Нової Праги, Олександрівки, Добронадіївки, Червоної Кам’янки, Головківки, Приютівки.

Проект Олександрійського гендерного центру «Активна жінка- успішна громада» має на меті розвиток у жінок-активістів громад сіл Нової Праги, Олександрівки, Добронадіївки, Червоної Кам’янки лідерських якостей, навичок міжособистісного спілкування, адвокаційної діяльності. Будуть створені «Центри громадських ініціатив». Сума гранту – 35,0 тис.грн.

«Територія «Support life» – таку оригінальну назву має проект громадської організації «Творчість. Ініціатива. Енергія», та в перекладі означає «Територія підтримки життя». Метою цього проекту є сприяння соціальній адаптації дітей внутрішньо переміщених осіб з Криму, Донецької та Луганської областей, які  проживають в селах Головківці, Войнівці, Березівці,  селищах Приютівка, Нова  Прага. Сума гранту становить 37,0 тис.грн.

Проекти розпочалися. Попереду у грантерів цього конкурсу цікава і напружена робота.

Дана  публікація виходить   в рамках проекту  «Українська  регіональна платформа громадських ініціатив», що  адмініструється ГО «Територія успіху» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю Олександрійського інформаційного гендерного центрута ГО «Творчість. Ініціатива. Енергія.»  і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу

Надія Чуянова,
Голова Олександрійського гендерного центру

Анжела Зіненко,
Голова ГО «Творчість. Ініціатива. Енергія»

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.