ШИНИ БІЛЯ МІСЬКРАДИ – ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДЛЯ НЕРАДИВИХ ЧИНОВНИКІВ


Сьогодні, 14 вересня, на сходах біля Кіровоградської міської ради з’явились шини. Поява революційних атрибутів і громадських активістів не на жарт перелякала охорону держустанови.  Вони боялись, що шини горітимуть. Але цього не сталось, мета сьогоднішньої акції була профілактична.

Шини, справжні і їх маленькі копії у вигляді статуеток, принесли організатори анти премії для найгірших чиновників «Шина року» ГО «Територія успіху та «Флора» з метою нагадати про те, що вже зовсім скоро народне визнання знайде своїх антигероїв. А поки триває прийом заявок, кожен кіровоградець може долучитись до визначення долі 10 статуеток, які будуть вручені найгіршим державним чиновникам за брутальне порушення основоположних принципів діяльності органів влади та органів місцевого самоврядування, за ігнорування думки громади, нехтування своїми обов’язками або перевищення повноважень.

Премія «Шина року» – є не комерційною, не політичною та не релігійною ініціативою. Її вручення відбувається щороку 30 листопада на відзначення річниці силового розгону учасників мирного Євромайдану.

 

Мета заснування та вручення цієї премії – привернути увагу громадськості до порушень загальноприйнятих принципів діяльності органів влади та органів місцевого самоврядування.

Заявки приймаються Оргкомітетом із моменту оголошення конкурсу до 20 листопада поточного року. Заявником може виступати будь – яка фізична чи юридична особа, за винятком органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій.

У тексті заявки слід вказати:

1. Контакти заявника.

 

2. Дані про номінанта

 

2.1. Прізвище, ім’я, по- батькові, посада номінанта або повна назва органа влади, органа місцевого самоврядування, суб’єкта владних повноважень.

2.2. Обгрунтування номінування: викладення фактів, які заявник вважає гідним премії.

2.3. Підтверджуючи документи.
2.4. Опис наслідків прийнятого рішення чи дії, бездіяльності номінанта.
3.Прізвище, ім’я, по-батькові та повну адресу особи, яка подає заявку (включно з контактними телефонами та, бажано, адресою електронної пошти).

Заповнені заявки можна приносити за адресою вул. Єгорова 40, офіс 205

Також можна заповнити заявку онлайн за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/14DzOcT7fNXqebGXd8ZnRQDVSEaM5LROpO1QoJS0oNdE/viewform


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.