ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ ГО “ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ” НАЛАГОДИЛА СПІВПРАЦЮ З ГОЛОВАНІВСЬКИМ ЦЕНТРОМ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ


Для більш ефективної допомоги клієнтам громадська приймальня ГО “Територія успіху” налагодила співпрацю з Голованівським місцевим центром надання безоплатної вторинної правової допомоги, що обслуговує жителів Голованівського, Вільшанського, Ульянівського, Бобринецького, Новоархангельського, Добровеличківського, Маловисківського і  Новоукраїнського районів.

Така співпраця стане взаємодоповненням функцій обох організацій. Адже юристи ГО “Територія успіху” надають первинну правову допомогу, а саме консультації, але не можуть виконувати роль адвокатів в суді, тоді ж як спеціалісти Центру вторинної правової допомоги навпаки не уповноважені надавати консультації. Співпрацюючи,юристи обох організацій зможуть в повній мірі надати юридичну допомогу і захист всім, хто цього потребуватиме.

Нагадаємо, що юристи ГО “Територія успіху” консультують в громадській приймальні в місті Кіровоград за адресою: вул. Єгорова 40, оф.205 , також дистанційно по телефону і в рамках роботи виїзних приймалень в м. Бобринець, смт Компаніївка, м. Світловодськ.

4 comments (Add your own)

1. wrote:
Wow, amazing blog layout! How long have you been blogging for?

you make blogging look easy. The overall look of your web site is great,
let alone the content!

May 15, 2019 @ 8:08 AM

2. wrote:
Greetings! Very helpful advice in this particular article!
It is the little changes that will make the greatest changes.
Thanks a lot for sharing!

May 17, 2019 @ 6:15 AM

3. ieqmomucik wrote:
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin 500mg Capsules qki.wwuh.territoryofsuccess.publishpath.com.ftm.ls http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

May 19, 2019 @ 7:13 PM

4. ubivoboni wrote:
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin Online Amoxicillin yeb.xajh.territoryofsuccess.publishpath.com.lxl.tg http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

May 19, 2019 @ 7:39 PM

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.