ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ ГО “ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ” НАЛАГОДИЛА СПІВПРАЦЮ З ГОЛОВАНІВСЬКИМ ЦЕНТРОМ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ


Для більш ефективної допомоги клієнтам громадська приймальня ГО “Територія успіху” налагодила співпрацю з Голованівським місцевим центром надання безоплатної вторинної правової допомоги, що обслуговує жителів Голованівського, Вільшанського, Ульянівського, Бобринецького, Новоархангельського, Добровеличківського, Маловисківського і  Новоукраїнського районів.

Така співпраця стане взаємодоповненням функцій обох організацій. Адже юристи ГО “Територія успіху” надають первинну правову допомогу, а саме консультації, але не можуть виконувати роль адвокатів в суді, тоді ж як спеціалісти Центру вторинної правової допомоги навпаки не уповноважені надавати консультації. Співпрацюючи,юристи обох організацій зможуть в повній мірі надати юридичну допомогу і захист всім, хто цього потребуватиме.

Нагадаємо, що юристи ГО “Територія успіху” консультують в громадській приймальні в місті Кіровоград за адресою: вул. Єгорова 40, оф.205 , також дистанційно по телефону і в рамках роботи виїзних приймалень в м. Бобринець, смт Компаніївка, м. Світловодськ.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.