ТЕАТРАЛІЗОВАНЕ ДІЙСТВО НА ПІДТРИМКУ ЧЕСНИХ ВИБОРІВ


У понеділок, 19 жовтня об 11.00 біля Кіровоградської міської ради група молодих людей розіграла веселе театралізоване дійство на тему виборів. Вулична акція зібрала чималу кількість глядачів: простих перехожих, журналістів, та депутатів.

Після невеликого вступного слова та жартівливого вірша на тему виборів на імпровізовану сцену вийшов  поважний пан Депутат. Він ходить з коробкою «Податки» та збирає гроші з акторів, які грають громаду міста.


Приходить час виборів і  депутат перевтілюється в кандидата, на нього вішають табличку «Кандидат». На кошти які кандидат зібрав у громади він купує продуктові набори і роздає їх виборцям, разом із повітряними кульками, на яких написано «Обіцянки».  Виборці аплодують своєму благодійнику, підносять його на п’єдестал та оголошують його Депутатом. Він піднімається,  дякує людям, але несподівано дістає з кишені велику голку і пробиває всі кульки які люди тримали в руках. Актори розчаровано розходяться.

 

Після завершення театрального виступу волонтери роздали всім глядачам та просто перехожим флаєри як пам’ятку про те, що продаючи свій голос, ми продаємо майбутнє наших дітей. Також кожен бажаючий на заході міг зробити собі на пам’ять фото з табличкою «Я не продаю свій голос», висловивши цим власну громадянську позицію.  Ці фото можна буде знайти у соц. мережах на офіційних сторінках громадської організації «Території успіху», або отримати електронною поштою.

 

Також під час вуличної акції активісти громадської організації «Територія успіху» закликали перехожих  голосувати за покликом серця, поміркувати за чиї кошти депутат купив продуктовий набір, відремонтував під’їзд, побудував дитячий майданчик, адже депутати, які нечесним шляхом йдуть до влади, після виборів теж чинитимуть нечесно.


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.