КІРОВОГРАДСЬКІ КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ МОЖУТЬ ЗАГРИМІТИ ДО В`ЯЗНИЦІ

Два дні залишилося кандидатам в депутати до місцевих рад аби загітувати виборців. Потім кіровоградці матимуть день аби подумати над своїм вибором, а 25 жовтня – зробити його. Під час голосування виборці на руки отримають чотири бюлетені і оберуть Кіровоградського міського голову та депутатів до обласної, міської та районної рад.

Пік активної агітації припав на жовтень. Кандидати в депутати до місцевих рад та кандидати на посаду Кіровоградського міського голови проводили зустрічі, роздавали продуктові пакети, встановлювали лавочки біля під`їздів, робили ремонти в будинках, проводили їх освітлення і т.д. Та така “благодіність” нині карається законом. За здійснення передвиборчої агітації шляхом надання непаравомірної вигоди або надання безоплатно товарів, робіт та послуг загриміти до буцигарні можна на 4 роки. Тож, кандидатам, за ініціативи яких нині ремонтуються мікрорайони, варто подумати в якому кріслі вони хочуть провести найближчі роки – в депутатському чи тюремному.

Якщо вам відомі спроби підкупу виборців – телефонуйте на “гарячу лінію” УМВС України в області: (0522) 24-15-60.


Дана публікація здійснюється в рамках просвітницької кампанії  ”Не продай своє місто за гречку”, яку  проводить ГО “Територія успіху” за сприяння Фонду підтримки демократії Посольства США .

Погляди авторів  не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. Theviewsoftheauthorsdonotnecessarilyreflecttheofficialpositionofthe U.S. Government.”

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.