ОЛЕКСАНДРІЙЦІ ВИСТУПИЛИ ЗА ЧЕСНІ ВИБОРИ


В Олександрії активісти громадської організації «Територія успіху» закликали містян не продавати свій голос на виборах. Театралізована акція проходила на центральній площі міста. Після перегляду вуличної вистави містяни пообіцяли не продавати свій голос та голосувати по совісті.

«Ми хочемо донести  до громади, що не можна продавати свій голос, що не можна реагувати на ті подачки, які намагаються роздавати депутати перед виборами. Ми знаємо про такі випадки і намагаємося вплинути не на порушника, а на громадян. «Гречконосіями» нехай займаються правоохоронці», – наголосила організатор акції Ольга Дуднік.


Містяни, які вирішили, що не продадуться, свої наміри закріпили сфотографувавшись на пам`ять з табличкою «Я не продаю свій голос». Усі фото можна побачити на офіційних сторінках «Території успіху» у соціальних мережах, або отримати на електронну пошту.Дана публікація здійснюється в рамках просвітницької кампанії  ”Не продай своє місто за гречку”, яку  проводить ГО “Територія успіху” за сприяння Фонду підтримки демократії Посольства США.
Погляди авторів  не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США

Supported by the Democracy Grants Programm of the U.S. Embassy in Ukraine. The view sof the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.”

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.