ТОП-5 КУРЙОЗІВ ПЕРЕДВИБОРНОЇ КАМПАНІЇ 2015 В КІРОВОГРАДІ (ФОТО)


Вже за кілька днів кіровоградці обиратимуть мера і  депутатів міської та обласної рад. Кандидати намагаються зробити останній потужних ривок на фінішній прямій, щоб максимально покращити свої результати, а виборці з нетерпінням чекають дня тиші, коли нарешті закінчиться агітаційне божевілля.

Загалом одна й найрозкішніших і найінтенсивніших виборчих кампаній добігає кінця. «Гречка»  вирішила пригадати найкурйозніші моменти, що ставали хітами в інтернеті, коли замість очікуваного позитивного результату кандидат отримував неоднозначну реакцію виборців у відповідь на свої старання.


5.

Відкриває наш анти рейтинг кандидат від Опозиційного Блоку – Сергій Коваленко. Він балотується до міськради по 42 виборчому округу, що в районі Великої Балки, переважну частину житлової забудови якої складають одноповерхові приватні будинки. Невтомні агітатори донесли до кожного двору друковану рекламу свого роботодавця.

Але розщедрившись на тисячі кольорових буклетів зі своїм зображенням, зекономити кандидат вирішив саме на їх наповнені, бездумно передрукувавши стандартну партійну програму, яку видав за першочергові кроки депутата цього конкретного округу.


Мешканці ж будинків у чиї поштові скриньки потрапила така агітація довго дивувались з того в якому ж місці в них знаходяться під’їзди і як їх збирається ремонтувати кандидат. Але за створення гарного настрою у кіровоградців кандидат заслужено отримує п’ятірку.

 

4.

Четверту ж сходинку для свого кандидата в депутати вибороли саме  рядові агітатори.
Цьогорічні вибори запам’ятаються неймовірними обсягами зовнішньої реклами, ноу-хау у вигляді агіт-«роздягалок» (конструкцій  прямокутної форми, на чотирьох гранях якої, напнуте рекламне полотно) і тонн макулатури. Її, винахідливі агітатори розносили по поштовим скринькам, роздавали з наметів, тицяли в двері і під двері.


Бажаючи листівкам зі своїм зображенням кращої долі, ніж  стати обгортковим і розтоплювальним матеріалом, молодий підприємець кандидат від БПП Василь Шкрібляк значну їх частину зробив наклейками. Але щось пішло не так. Очманілі від кількості агітматеріалів, які треба розповсюдити, робітники ліпили ввірені їм наклейки на все, що бачили. І коли вже і двері під’їздів і стовпи і дерева закінчились, справа дійшла навіть до сміттєвих баків. Власне останні і стали приводом для жартів і кпинів з боку опонентів.

3

Почесне третє місце нашого анти рейтингу посіла кандидат у депутати міської ради Ірина Коваленко, БПП.  Вона вирішила прославитись добрими справами і спорядила команду молодих і не дуже тимурівців фарбувати під’їзди жителів багатоквартирних будинків на окрузі по   якому  балотується.  Нажаль далеко не в усіх випадках малярі-агітатори у брендованих   накидках зустрічали схвалення. Адже брались до роботи ні з ким не узгоджуючи, не питаючи у тих, хто безпосередньо живе за визначеними для благодійництва адресами, чи треба їм таке щастя взагалі. 


До того ж люди були невдоволені якістю робіт і залишеним після всього сміттям. Але в одному з під’їздів малярам дійсно могло перепасти на горіхи, адже його мешканці зовсім нещодавно за свій кошт вже зробили нормальний косметичний ремонт, а тому старань кандидатки її агітаторів не зрозуміли  і не оцінили.

2

Шалені вибори породили не менш шалених персонажів один з яких увірвався у трійку лідерів анти рейтингу.


Ряд кандидатів шукали шлях до сердець виборців через найдорожче – через їх власних дітей. Вони влаштовували дитячі свята з повітряними кульками (звісно брендованими), солодощами,  іграми, конкурсами і казковими героями. І хоч метою свята нібито було створити позитивний настрій у тих, хто його відвідав, зовнішній вигляд деяких  ростових ляльок – учасників дійства, був до того дивним, що викликав радше змішані емоції як у дітлахів, так і у їх батьків. Скажена білка з мультфільму «Льдовиковий період» нагадувала зомбі-убивцю, що поїдає мозок і натомість забиває його безкоштовною солодкою ватою. І за це здобула популярність у соціальних мережах.

1.

Ну і нарешті перше місце, найбільшу кількість жартів і перепостів в фб здобула витівка ще одного кандидата на пост мера міста, директора м’ясокомбінату «Ятрань» Андрія Райковича. Який вже в статусі кандидата, на  сцені театру корифеїв, обдарував народну артистку України і всього колишнього СРСР – Аду Роговцеву, чим би подумали? Авжеж ковбасою. 


Те, що було б більш менш зрозумілим вчинком для простого підприємця, у виконанні одного з лідерів мерських перегонів,  мало вигляд якогось приколу зі скетч шоу чи театру фріків. Коротше кажучи, в даному випадку піар-менеджери перемудрували і зіграли в штангу. Гумор кіровоградці оцінили і не лише кіровоградці, навіть в Києві встигли посміятись з рівня місцевої політики, а от красу жесту не оцінив ніхто. Лишається сподіватись, що Аді Миколаївні смакували подарунки.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.