ГРОМАДСЬКІ АКТИВІСТИ ОБГОВОРИЛИ КОНСТИТУЦІЙНУ РЕФОРМУ

15 грудня у приміщення Українсько-польського інституту бізнесу запросили представників громадських організацій, спеціалістів та активістів для участі у громадській зустрічі «Конституційний процес в Україні: від договору політичних еліт до суспільного консенсусу».  Зважаючи на важливість та масштабність обговорюваних змін, ГО “Територія успіху” та ГО “Флора” теж узяли участь у заході.

Основні спікери, Сергій Кіщенко (член правління Міжнародного Центру перспективних дослуджень), Тарас Стецьків (нардеп І-IV та VI скликань) і Віктор Жердицький (громадський діяч, колишній політик) окреслили ключові аспекти важливості зміни чинної Конституції і, зокрема, на відкритому і загальнодоступному процесі створення нового основного закону країни. Зокрема, пропонується демократичним виборчим шляхом призначити Установчі Збори, до складу яких увійдуть професіонали, неурядові представники громадськості, що перепишуть Конституцію в інтересах демократичної громадської більшості.

Після вступу кожен із присутніх міг висловитися з приводу власного бачення втілення цього процесу у країні та на Кіровоградщині як в окремому регіоні.

Захід проходив у рамках проекту «Побудова загальносуспільного діалогу для проведення конституційної реформи» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та регіонального партнера — Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ).

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.