ГРОМАДСЬКИМ АКТИВІСТАМ — ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ

Напередодні Нового року, 29 грудня, в офісі ГО “Територія успіху” зібрала представників громадських організацій Кіровоградської та Черкаської областей на зустріч із юристами. Правове поле — одне із найпоширеніших дотичних сфер громадської активності, тому не зайве бути підкованим у питаннях захисту прав людини, навіть якщо діяльність твоєї організації не стосується прямо цієї сфери.

Серед запрошених спікерів першим виступив координатор громадської приймальні УГСПЛ ГО “Територія успіху” Євген Гурницький. Він розповів про види прав людини та напрямки роботи громадської організації, з ними пов’язані. А також згадав про шлях становлення прав людини у США, який Україні ще треба пройти, та порадив повчитися на уроках історії. Додатково юрист наголосив, що головний аргумент діяльності будь-якої НУО є результат цієї діяльності.


У другій частині слово взяв представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Кіровоградській областіВіктор Жученя. Він розповів про обов’язки і повноваження представника Омбудсмена у Кіровограді, особливості і власний досвід роботи та регіональну програму “Омбудсмен +”. Особливо корисною для слухачів стала контактна інформація, за допомогою якої представники НУО можуть звертатися щодо консультацій. “У селах, де сільради, по суті, виконують роль посередника між мешканцями і радами міст чи районів, з усіма питаннями йдуть до місцевих активних громад, — розповідає Анжела Зіненко, представник Олександрійського районного благодійного інформаційно-консультативного центру. — Тому важливо мати зв’язки із експертами з тих чи інших питань і знати, де взяти відповідь на запити людей”.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.