ПЕНСІЮ — НА СПЛАТУ НЕІСНУЮЧОГО БОРГУ

Близько 2 тисяч гривень протягом минулого року було частинами вилучено з пенсійних виплат мешканки Кіровограда нібито на сплату боргу КОПВ «Дніпро-Кіровоград». Борг «висів» ще з 2011 року, та не відаючи про судовий наказ про сплату боргу, пенсіонерка дізналася про нього, коли ухвала суду набрала чинності і до пенсії щоразу не вистачало сто-двісті гривень. І це при тому,що всі комунальні рахунки щороку сумлінно сплачувалися,  а чеки зберігалися.

Спершу Ніна Миколаївна звернулася до Пенсійного фонду, звідки її перенаправили у державну виконавчу службу Кіровоградського міського управління юстиції. І вже там вона дізналася про виконавчий лист із Кіровського районного суду про сплату «заборгованості» в судовому порядку. Звістка стала для жінки несподіванкою, адже завжди вчасно сплачувала рахунки за водопостачання. Там же вона дізналася про новий «борг» за 2014 рік, вирахування якого на той момент не почалося.

Юрист громадської приймальні УГСПЛ ГО «Територія успіху», Альона Юдова, допомогла Ніні Миколаївні отримати копію судового наказу з Кіровського районного суду щодо заборгованості за водопостачання у 2011 та 2014 роках. Через деякий час до Кіровського районного суду було подано дві заяви про скасування судового наказу за 2011 та 2014 роки. Щодо заяви про скасування судового наказу за 2011 рік, то суддя Кіровського районного суду Кулінка Л.Д. залишила без розгляду посилаючись на те, що виконавчий лист уже виконаний, на що Юрист громадської приймальні УГСПЛ ГО «Територія успіху», написала апеляційну скаргу; результати розгляду будуть відомі незабаром.

У випадку із «боргом» за 2014 рік справа пройшла успішно: суд виграно, міфічні борги ліквідовано. І жінка, уже впевнена, що справедливість на її боці, надалі отримуватиме свою заслужену пенсію у повному обсязі.

Відгук про співпрацю Ніни Миколаївни із громадською приймальнею дивіться за посиланням.

UPD (Додаток). За даними офіційного сайту, ОКПВ “Дніпро-Кіровоград” проводить низку заходів по стягненню боргу з абонентів. Крім стягнення суми із виплат пенсії, стипендії (як у випадку Ніни Миколаївни), серед них зазначаються: спільні рейди з відділами державної виконавчої служби міста та області, що направленні на складення відповідних протоколів та арешт майна неплатників; арешт траспортних засобів неплатників(негайний, якщо він буде зафіксований патрулем ДАІ); арешт помешкання із подальшим виселенням неплатника і реалізацією цього помешкання; заборона виїзду за кордон. До того ж, із підвищенням ставок судового збору з 1 вересня 2015 року (див. суд-збір), борг у 2 тис. грн зі сплатою внесків і зборів становитиме майже 4,5 тис грн.

Як вийшло із Ніною Миколаївною, навіть вчасно закриті комунальні рахунки (абонентські книжки) з причин, відомих тільки ОКВП “Дніпро-Кіровоград”, не гарантують уникнення заборгованості. Тож радимо Вам додатково завчасно проконсультуватися у юридичній службі ОКВП «Дніпро-Кіровоград» з приводу за телефоном на сайті: (0522) 33-30-77. Або вирішити подібне питання у досудовому порядку, вчасно звернувшись за телефоном безкоштовної гарячої лінії: 0-800-507-309.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.